Temat: Nasza 512 przed żniwami

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/508 … e21c6.html

2

Odp: Nasza 512 przed żniwami

jak coś robić to raz a do szyku :brawo:

Odp: Nasza 512 przed żniwami

co ty mu zrobiłeś ? nie ma tyłu ! co naprawiasz ? tongue

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

4

Odp: Nasza 512 przed żniwami

Wymieniałem jeden wytrząsk, wszystkie łożyska od wytrząsaczy, podsiewacz wyciągałem do spawania i malowania, kosz sitowy to samo, wszystkie te gumowe poduszki wymieniałem, łożyska na podajnikach i wialni ogólnie wszystko co trzeba było to naprawiałem, zatrzymałem się na odrzutniku ale w przyszłym roku i tam będę musiał zajrzeć

5

Odp: Nasza 512 przed żniwami

wersja kabrio:) ale swoją drogą to musiałeś się narobić.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Nasza 512 przed żniwami

5 tygodni a w między czasie pryskanie i siano

7

Odp: Nasza 512 przed żniwami

Ode mnie duży + bo ja bardzo dobrze wiem co to za robota. Pozostało Ci tylko pilnować wariatorów i łożyskowania wałów. Jak silnik pozwoli to ze 20 lat pochodzi.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Nasza 512 przed żniwami

Dzięki dzięki

9

Odp: Nasza 512 przed żniwami

Ja mam w podobnym stanie u mnie jeszcze brakowało zbiornika na ziarno i kabiny tylko taki kadłubek został big_smile Nie miałem  dobrego aparatu i był przykryty bo bym zrobił zdjęcia big_smile !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "