Temat: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

Tu jest schemat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 0d401.html a tu opis  http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 1132a29261

chodzi mi o elementy 90 ,91 ,92 który z nich jest przyciskiem pod pedałem który czujnikiem zamontowanym w pompie sprzęgłowej ? Nie wiem dla czego kontrolka od drugiego stopnia zapala mi się od razu po wciśnięciu sprzęgła choć powinna świecić dopiero po rozłączeniu 2-go stopnia.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

może masz coś źle podłączone

3

Odp: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

Dlatego proszę o rozszyfrowanie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

Jak mam załączoną preselekcję żółwia to kontrolka załącza się od razu, a jak pereselekcja nie jest włączona to załącz się dopiero po wciśnięciu sprzęgła do dechy.
90 przekaźnik załączający elektrozawór
91 czujnik w pompie sprzęgłowej działający razem z preselekcą
92 czujnik pod podałem
Tak ja to widzę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

Jak mam załączoną preselekcję żółwia to kontrolka załącza się od razu,

U mnie zapala się zawsze

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Wyjaśnienie Kilku Elementów Ze Sprzęgła

Ze schematu wygląda, że powinna się zapalić jak wciśniesz sprzęgło do końca.
Prąd idzie z pierwszego od dołu bezpiecznika (skrzynka bezp. nr.56 na schemacie) do włącznika nr. 92 pod pedałem sprzęgła, a z niego na włącznik żółwia nr.54 pod wspólny styk z którego idzie na kontrolkę nr.85, a z kontrolki na masę.