21

Odp: Forsz Przemka

brak mi słów.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

22

Odp: Forsz Przemka

ja owsa posiałem  1 ha ...
spółdzielnia zasiała juz 40 ha jęczmienia browarnego ...
kumpel posiał  10 ha jęczmienia również browarnego ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Forsz Przemka

nie no rozumiem ze owies ale ze jeczmien??? na niego to naprawde za szybko.

24

Odp: Forsz Przemka

A ja byłem oddać krew bo w pole nie da rady wjechać.
No przesadziłem wjechać da rade ale już nie wyjedzie

Rolnik z powołania:-)

25

Odp: Forsz Przemka

nie no   patrząc dziś za okno  to już się nie wjedzie co najmniej tydzień tongue   a z tym jęczmieniem  to mam mieszane uczucia tongue ale co tam  wkońcu  w razie co nie ja będę płacił za przesiewke big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Forsz Przemka

U nas deszcz pada od tygodnia więc może w kwietniu wjedziemy na pole. big_smile

27

Odp: Forsz Przemka

Ja też myślę ze dopiero w kwietniu u mnie wjadę na pole . Bo teraz to można tylko się utopić .

GG 16238418

28

Odp: Forsz Przemka

jak nie mróz to deszcz... dziś u nas sączyło cały dzień. na przyszły tydzień znowu mroziński... miałem nadzieję na koniec marca zasiać łubin, ale jak tak dalej będzie to nici z tego...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

29

Odp: Forsz Przemka

po pierwsze  NIE ten temat  do gadania o pogodzie  ... Istnieje GG forumowe  tam plotkowac o wszystkim tongue  a tu trzeba posprzątac ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile