1

Temat: class rollant 45

Witam. Próbował ktoś z was przerobić ze sznurka na siatkę. Poszukuję urządzenie podające i prowadzonce sznurek.<kompletne>

2

Odp: class rollant 45

ja tez siatka to koszt z 1000 euro

3

Odp: class rollant 45

A ktoś wie jak się ta prasa sprawuje  claas-46-roland ?
http://moto.allegro.pl/prasa-claas-46-r … 19891.html :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

4

Odp: class rollant 45

W sianie i kiszące dobrze ale sucha słoma to nie bardzo

5

Odp: class rollant 45

Jw widziałem ją w sianokiszonce - rewelacja, koleś 3,5 tysiaka w hydraulikę do U-1222 włożył aby wszystko podłączyć, tj prasa + tur, ale cieszył się jak dziecko jak fajnie robota szla, tylko cena tej prasy troszkę za wysoka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6

Odp: class rollant 45

To już nowszy sprzęt, ale starym Rollantem za 10-13 tys facet MTZem szalał w słomie to chmurę trzymał niezłą, jakie zwinie takie zwinie ale snopki są 180... o jakości nie mówimy

7 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-03-24 17:47:40)

Odp: class rollant 45

Dzięki koledzy za opinie smile Pytam się bo wujek sobie taką sprawił i zamierza ją ciągać zetkiem 8045 może być trochę przysłaby  :hmmm:
Ja znowu myślałem o takiej http://otomoto.pl/krone-8-16-prasa-A37353.html :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8

Odp: class rollant 45

ja mam taką sianokiszonka i siano tak słoma duże obroty jak traktor ma 100 koników to da rade spokojnie
nie nażekam tylko trzeba pilnować olej no i smarować , hydraulika w traktoże nie może mieć wycieków bo bedzesz miał ciężko uprasować

9 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-03-24 21:05:25)

Odp: class rollant 45

joker-konin napisał/a:

ja mam taką sianokiszonka i siano tak słoma duże obroty jak traktor ma 100 koników to da rade spokojnie
nie nażekam tylko trzeba pilnować olej no i smarować , hydraulika w traktoże nie może mieć wycieków bo bedzesz miał ciężko uprasować

to znaczy którą masz prasę  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: class rollant 45

claas rolant rotocat 46

11

Odp: class rollant 45

joker-konin napisał/a:

claas rolant rotocat 46

A to masz z rotorem ,  tamta jest bez to chyba  poradzi sobie z nią  80 koni no w każdym razie  okaże się w praktyce jak to będzie szło tym sprzętem smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

12

Odp: class rollant 45

a  ma ktoś może krone 8-16s
jak się sprawuje
jakie są usterki
jakie zapotrzebowanie  mocy z nożami