1,081

Odp: Powiedzcie coś o sobie

radamowicz napisał/a:

Hej wszystkim. :brawo:

Pochodzę z centralnej Polski, a dokładniej okolice Wrześni. Wpadłem tutaj i jestem mile zaskoczony przeróżnymi wiadomościami. Mam 31 lat i jestem posiadaczem 323A rocznik 1990 - od miesiąca. Niedługo wstawię fotkę mojego forszaja. :smiley:


Pozdrawiam i z góry dziękują wszystkim za okazaną pomoc w przyszłości. Ukłony w Waszą stronę. Super że takie forum powstało

Witamy na forum....... Widzę że kolega z okolic :beer:

1,082

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kamil !
Czuj się jak u siebie, tylko do barku nie zaglądaj i z lodówki nie wyjadaj.

1,083

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam wszystkich nowych forumowiczów

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,084

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich. Mam 27 lat mieszkam w woj. łódzkim jestem posiadaczem Fortschritta ZT323A od 7 lat.

1,085

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy smile

1,086

Odp: Powiedzcie coś o sobie

hello smile

1,087 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2011-03-31 01:50:09)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Cornik, a dokładnie skąd jesteś ?

1,088

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mała miejscowość koło Wielunia, widzę, że kolega z moich stron

1,089

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ziomala.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,090

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siema tu Gołdap w tych stronach boją się fortschrittów ;-)

1,091

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, to zrób coś w tym temacie i zaprowadź modę na Forsza w swoich stronach wink

1,092

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy kolegę, może coś więcej powiesz o sobie...

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,093

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mam 20 lat i od 5lat koszę 514. mieszkam pod granicą z obwodem kaliningradzkim.

1,094

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Bartosz955 napisał/a:

Cześć, to zrób coś w tym temacie i zaprowadź modę na Forsza w swoich stronach wink

najbliższym sąsiadom pokazałem co forsz potrafi;)

1,095

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Zetor !
Myślałem, że w Twoich stronach już nikt niczego i nikogo się nie boi.

1,096

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Zetor. Ja kupiłem zt323a i teraz na mnie dziwnie sąsiedzi patrzą... Do tego po zakupie b-201, znajomi stwierdzili że zbieram fortschritty. Nic nikt jeszcze nie wie że planuje zakup e512 i za latek kilka rozrzutnik t088...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,097

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Parafrazując stwierdzenie Sławka42 kupując sprzęt firmy FORTSCHRITT zyskujesz wszystko z wyjątkiem prestiżu i szacunku w okolicy. Dla mnie bomba!!!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,098

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Panowie, firma Fortschritt nie jest najlepszą na świecie. Pod każdym względem i to przede wszystkim trzeba mieć na uwadze rozważając zamiar kupna tego sprzętu. O prestiżu można zapomnieć, można co najwyżej liczyć na respekt, dla mnie ważniejszy od prestiżu.

1,099

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sławek 42 napisał/a:

Panowie, firma Fortschritt nie jest najlepszą na świecie. Pod każdym względem i to przede wszystkim trzeba mieć na uwadze rozważając zamiar kupna tego sprzętu. O prestiżu można zapomnieć, można co najwyżej liczyć na respekt, dla mnie ważniejszy od prestiżu.

Ja jestem tego samego zdania, ważne żeby robił co do niego należy a nie po to żeby  ładnie wyglądał i świecił sie jak psu ja... .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,100

Odp: Powiedzcie coś o sobie

We nie respekt budzi każdy szaleniec. Kiedyś mój kumpel powiedział "Ludzie dzielą się na chorych psychicznie i niezdiagnozowanych."  Dopiero niedawno przyznałem mu rację.
Co do sprzętu z logo Fortschritt to cieszy się on zainteresowaniem ponieważ najwyższe ceny rzadko przekraczają 2 zł/kg i kupują je wszyscy ci którzy chcą mieć maszyny, a nie stać ich na nie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia