Temat: Problem z womem

Witam chciałem kupić fortschritta 323a lecz WOM nie przestaje się kręcić gdy nacisnę sprzęgło czym to może być spowodowane czy to można jakoś wyregulować żeby przestawał kręcić i jeszcze jedno pytanie sprawdziliśmy napęd i przód widać że nie kręcił typek  przodku  nigdy nie włączał nigdy bo nie był mu potrzebny, po wszystkich przyciskach chyba latał czym może być to spowodowane że przód się nie włącza ja myślę że on włączał tylko blokadę przedniego mostu bo tylko coś pykało jak taki guziczek wcisnął.Wiem że możecie się zastanawiać po co mi taki parch ale jest po całkowitej renowacji stylistycznej jak i manualnej i jeszcze na dobrych gumach i w dobrej cenie o to jedyne 15 000 tyś.

2

Odp: Problem z womem

Polecam wątek http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=152&p=1 Nic więcej się nie da napisać na temat WOMu w Forszach

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: Problem z womem

Uważaj kolego bo jakiś czas temu z opowieści słyszałem że ktoś kupił kosiarkę rotacyjną po okazyjnej cenie i jeszcze od kolegi, nawet nie sprawdzał czy działa - okazało się że w skrzyni tej kosiarki brakowało tego długiego wałka napędowego:)
Wom rozłącza drugi stopień sprzęgła to pewnie coś z tym będzie
Napęd skoro się nie załącza to pewnie coś ze sprzęgiełkiem w przystawce lub z siłownikiem załączającym lub elektrozaworem