Temat: 303 na części

Witam
W mojej wsi na złomie stoi cały 303 przyjechał sam na kołach jest kompletny nic nie brakuje , za 2 tygodnie idzie pod palnik jak ktoś coś potrzebuje to trzeba się spieszyć.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: 303 na części

Tylne koła ma w jakim rozmiarze?

3

Odp: 303 na części

A nie wiesz w jakiej cenie wszystko bo bym wziął wieszaki głowice i pół bloczki może jak by cena była dobra tak od 1,50-2zł/kg.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

4

Odp: 303 na części

Za cały ciągnik 4500 a jeśli chodzi o części to dzwonić pod nr 71 3168247

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: 303 na części

Piotrfire   może czerwony ten forszaj ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: 303 na części

niebieski

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: 303 na części

bo nie wiem czy jeszcze jest ale w mietkowie  jadąc od borzygniewu  na krzyzówce skręcając w prawo  jakieś 100 m  po prawej stronie ma typek  303   stoi od 2 lat  myślałem że go już na złom wywiózł ... musze podjechac zobaczyc tongue może by po cenie złomu poszedł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: 303 na części

czy w takich pieniądzach chodzą 303, ciekawe w jakim jest złym stanie i co można jeszcze z takiego okazu wykrzesać.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: 303 na części

Ja wyhaczyłem za 5,5 tysia smile

10

Odp: 303 na części

korner kupiłeś w swoich stronach czy może u goebelsów?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: 303 na części

Coś koło 100 km ode mnie

12

Odp: 303 na części

Dalej stoi ten ciągnik na tym złomie ?

13

Odp: 303 na części

Stoi

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14

Odp: 303 na części

a posiada on przednie obciążniki ?

15

Odp: 303 na części

Tak cały komplet 10 szt

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

16

Odp: 303 na części

A ile za mocowanie obciążników przednich