101

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Witam mam pytanie nie wiecie może gdzie można kupić jakąś matę lub wykładzinę gumową bo jest na allegro ale za 55zł za metr więc trochę drogo bo chciałbym taką założyć na podłogę w ciągniku lepiej by wyglądało jak to linoleum wink to jak by ktoś z was wiedział jakieś coś tańszego to proszę pisać pozdrawiam

102

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Spróbuj poszukać na złomowisku autobusu , tam są ładne kawałki gumy .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

103

Odp: komfortowa kabina w zt 300

dokładnie na szrotach poszukaj nie raz są z bagażników osobówek ładne kawałki wykładzin podbitych gumą

Fortschritt zt 423 a razy 2

104

Odp: komfortowa kabina w zt 300

tylko szroty cena 55 zł  to bardzo dobra cena jak pytałem w sklepie  to mówili 70 -90 zł

105

Odp: komfortowa kabina w zt 300

55 to drogo na allegro są też po 40 taka sama wykładzina 4mm ale jest też po 33 3mm
http://moto.allegro.pl/listing.php/sear … id=3040921

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

106

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Ją nam że złomu trochę z autobusu tzn podkład a górę nam z wykładziny z autosanu i jest dobrze

107

Odp: komfortowa kabina w zt 300

no właśnie byłem kilka dni temu na szrocie z autobusami i teraz nie ma tam już takich gum tylko jak jest autobus w remoncie to zakładają zwykłą wykładzinę dywanową lub linoleum no i z tym już idzie na szrot
Ja myślałem tak kupie linoleum w jednolitym ciemnym kolorze i kupie też mikrogumę taką jak się kładzie pod panele no i to przykleję do tej wykładziny a na brzegach przykręcę listwy montażowe i powinno być git wink

108 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2011-06-23 10:18:02)

Odp: komfortowa kabina w zt 300

http://www.sklep-grene.pl/product_info. … anguage/fu
W grene podobna jest cena co do allegro. Lepiej jest coś skombinować niż płacić 55 zł za 1m kwadratowy. Taki sam chodnik mam w moim zts.

109

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Ale przecież nie kupicie tego hektar a za 2-3 metry to nie majątek .

110

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Prośba do Krzychu. Mógłbyś wrzucić fotki tych wszystkich przeróbek w swojej maszynie, chodzi mi głównie o wyciszenie kabiny bo myślę nad tym wyciszeniem. Tamtych zdjęć coś mi nie wyświetla.

111

Odp: komfortowa kabina w zt 300

mogę wrzucić ale teraz mam tylko na podłodze wyciszenie i na przednim panelu, z błotników zerwałem bo z biegiem czasu puszczał klej i wszystko odłaziło a nie chciało mi się tego ciągle kleić.

112

Odp: komfortowa kabina w zt 300

To gdybyś mógł wrzucić to co masz wyciszone to by było super.

113

Odp: komfortowa kabina w zt 300

dzisiaj postaram się zrobić i wrzucić wink

114

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Ok dzięki. Jeszcze jedno pytanie do wszystkich czy w zt 303 miały oryginalnie zabudowany rozdzielacz tak jak w zt 323? A jak nie to czy ktoś się w to bawił

115

Odp: komfortowa kabina w zt 300

zt300/303 nie miały nic na rozdzielaczu w swoim chciałem kiedyś zakładać taką blachę ale zrezygnowałem bo kupiłem 323 i 300 tylko gnój wożę czasami z belarką chodzi i ojciec w żniwa nim zboże wozi.

116

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Tak dzisiaj popatrzyłem to nawet nie jest to takie proste zrobić coś takiego.

117

Odp: komfortowa kabina w zt 300

w 323 masz podłogę nad tylnym mostem i to jest tam przykręcone w 303 tego nie ma trzeba by tylko do błotnika przykręcić.

118

Odp: komfortowa kabina w zt 300

Właśnie zauważyłem. Na wiosnę może coś pokombinuje może się uda jakoś to sensownie zrobić.

119

Odp: komfortowa kabina w zt 300

lepiej uszczelnij na dole koło rurek mniej roboty wink

120 Ostatnio edytowany przez romus16 (2012-12-16 18:23:30)

Odp: komfortowa kabina w zt 300

A czym i jak tam uszczelnić?