Temat: Chwytacz kamieni E-512ie a

Witam mam pytanie a mianowicie jak opróżnia się w tym kombajnie chwytacz kamieni bo za bardzo nie wiem co odkręcić. Pozdrawiam .

2

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

Trzeba wejść pod podajnik pochyły i odkręcić kluczem nr 13 kilka śrub trzymających blachę, odchylić ją wyczyścić i poskładać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3 Ostatnio edytowany przez krzychu (2011-07-20 12:25:20)

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

To jest ta klapka z przodu nad podsiewaczem tak?

4

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

Tak ,od przodu kombajnu.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

5

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

dzięki macie + za pomoc wink wyczyszczę to i jadę kosić

6

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

a nie lepiej odkrecic dwie sruby po bokach i zdjac sprezynki i cały chwytak wyciagnac. ja tak zawsze robie i na zime zawsze wyciagam tez zeby mi przpadkiem jakes gryzonie gum nie wpierdzelały smile

7

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

Bombay masz racje na zimę najlepiej wyciągnąć te bebechy aby gryzonie nie mogły się chować.Kolega zostawił Merkatora na zimę tak jak stał po żniwach to musiał wyciągać podsiewacz i powymieniać fartuchy na bokach i jeszcze wpierniczyły my łopatki od podajnika ziarnowego .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

8

Odp: Chwytacz kamieni E-512ie a

u nas w tamtym roku wpadl taki kamien ze przez te okienko nie moglem go wyciaqgnac, musialem sciagac tak jak mowil Bombay, cale szczescie ze cepy nie ucierpialy wink