21

Odp: Pas młocarni E 512

Marek  pisz jak Ci idzie!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

22

Odp: Pas młocarni E 512

w bizonie z palcem w nosie  w półtorej dnia  się to robi ... nie możliwe ze w forszu będzie gorzej ... a te wały w bizonie ostatnio leca na potęgę ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Pas młocarni E 512

U  nas pogoda do bańki .Żniwa za jakiś tydzień . Przyprowadziłem szpeca obejżał popatrzył a że był na bańce robote zaczniemy jutro lub w sobotę .Zobaczymy co z tym problemem da się zrobić

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

24

Odp: Pas młocarni E 512

marek2011 napisał/a:

Dodając jeszcze podobno 512 są łatwe w obsłudze i naprawie

Bo są, a jak masz w takich sprawach liczyć na speca, który nie wiadomo czy w tym tygodniu wydobrzeje, to weź się sam za robotę. Jakieś puszki na śrubki i inne tam takie drobne elementy i naprzód. Załatw sobie duży palnik, żeby kolo pasowe podgrzać i ruszyć, bo to trochę ciężko będzie. Druga strona to dłubanina, ale jak to mówią gorzej mieli i chwalili...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: Pas młocarni E 512

Po zdięciu podajnika i zdemontowaniu koła okazało się że; łożysko oporowe do wymiany , tuleja rozbita przez klin, klin do wymiany,wał troszeńkę ruszony przez klina .Tuleje dałem do  przedłutowania i wstawiłem nowego klina i łożysko . Poskładaliśmy jak na razie jest ok.W okolicach Radomia pada; żniw praktycznie  zero Dobrze że zauważyłem luz w porę i tuleja okazała się miętsza od wału .MarekPe by miał rację że przez tydzień świnia by mnie z tego mogła nie wyryć.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

26

Odp: Pas młocarni E 512

Łożyska 6309 nie wymieniałeś? Bo jeśli nie to trzeba było je odkryć i nałożyć smaru do niego. Takie zabiegi znacznie przedłużają żywotność łożysk.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

27

Odp: Pas młocarni E 512

O posmarowaniu nie pomyślałem.Nadal pada bez litości

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile