Temat: wydech w 514

mam pytanie : po co jest w 514 połączona kacówka wydechu z filtrem powietrza wężem (18mm.) wygląda to na oryginalną robote. jak wyciągnołem wąż to od strony filtra zapchany śmiećmi a od strony tłumnika brudna woda chć kombajn cały czas garażowany:uuuu:

2

Odp: wydech w 514

to przeczyśc ten przewód i podąłcz tak jak było. A służy on do tego aby wraz z dymem wyciągac pewne zanieczyszczenia z filtra powietrza. Na wlocie do filtra powietrza powinieneś miec taki "wiatraczek" - nieruchomy oczywićcie

3

Odp: wydech w 514

przewód to będe musiał mowy kupić bo już kruchy sie zrobił a filtr to rozbiore jutro dzięki wielke + odemnie

4

Odp: wydech w 514

mi sie wydaje ze jesto łapacz iskier

5 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2011-07-27 09:19:32)

Odp: wydech w 514

To służy do wyciągania zanieczyszczeń z filtra powietrza.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

6

Odp: wydech w 514

Panowie zawsze nurtuje mnie to dlaczego wydech w 512 i 514 jest zaraz przy silniku i część spalin idzie koło silnika a część rozdmuchuje wiatrak? nie tak jak np w bizonie na zewnątrz.

7

Odp: wydech w 514

Ja tłumik w mojej 512 wymontowałem poza silnik i zamontowałem go nad skrzynką z akumulatorami   od tego momentu problem z wysoka temperaturą silnika w żniwa znikną

GG 16238418

8

Odp: wydech w 514

kolego Kamilo2610 jak możesz to podeślij zdjęcia na forum tego tłumika po przeróbce. Z góry dzięki

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny