Temat: Agrostroj Toron

Doświadczenia jakieś związane z tymi sieczkarniami macie ?
Są części do tego jeszcze ? ]
Wiedzieć powinni panowie z pod granicy z Czechami wink

2

Odp: Agrostroj Toron

http://allegro.pl/toron-sp8-049-3-heder … 09892.html
Np taki sprzęt mnie ciekawi.
Nikt nic nie słyszał?

3

Odp: Agrostroj Toron

wygląda interesująco tylko ta cena... a ile w ogóle siejesz QQ? bo ja sieje około 5 hektarów i najmuję sieczkarnie z gniotownikiem i jest elegancka sieczka. Kiedyś ciąłem orkanem ale w tedy nie było gdzie nająć sieczkarni to trzeba było se radzić wink

4

Odp: Agrostroj Toron

6-7 hektarów kukurydzy. Koszę to 1rzędówką i pora zmienić ją na coś większego. a cena tego agrostroja myślę że jest w miarę niska jak na kemper, 280 km

5

Odp: Agrostroj Toron

Nie no 280 to spora przesada. Goły Liaz MTS to 180 KM. Poza tym znając Czechów to i części do tego w razie potrzeby mają. Cena na moje oko mogła by być bardziej przyjazna, ale może ten sprzęt ma taką wydajność jak inne Liazy rolnicze, to może się opłaca. Obawiam się tylko, że sieczkarnia będzie wymagała wysokich obrotów silnika, a Liaz po wciśnięciu gazu głębiej niż do połowy to straszny chlor.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6

Odp: Agrostroj Toron

Nie spotkałeś może ogłoszeń u sąsiadów ?

7

Odp: Agrostroj Toron

A ma ona gniotowniki ? Na kempera to lepiej uważać fajny jest ale  jak sie  zacznie psuć ...
jak te  małe  rozdzielacze rzędów są wytarte to jest zjeżdżony to z daleka omijać     .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8

Odp: Agrostroj Toron

20 tyś to i tak dużo dla mnie a wydaje mi się że e281 nie spełni moich oczekiwań co do jakości robionej sieczki.

9

Odp: Agrostroj Toron

Myślę że jakbyś miał dopracowaną 280 z tareczką to byś się miło rozczarował cheblarą  .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

10

Odp: Agrostroj Toron

No a żeby dopracować potrzeba dużo czasu na grzebanie a tego mi brakuje.
A np c360 z boku jakim biegiem jedzie przy Kuku 3 metrowej,suchej ? 1 ? oczywiście żeby ziarko było przetrącone,
I ile wtedy może wyjść  na hektar paliwska?

11

Odp: Agrostroj Toron

Scorpion napisał/a:

Nie spotkałeś może ogłoszeń u sąsiadów ?

PRZY DZISIEJSZYCH CENACH KORONY TO STRACH PYTAĆ SĄSIADÓW O COKOLWIEK.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia