Temat: STIHL MS-170 nie odpala

Co jest?:hmmm: , Paliwo nowe, iskrę  ma ,  a  nie  łapie :hmmm:

2

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

świeca mokra?

3

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Świeca  mokra .  Jak zapadkę  wezmę  zupełnie  na  dół  to  przepali chwilkę  ,  czyli  wszystko  idzie  tak  jak  powinno  przy  odpalaniu ,  ale jak  już  zapadkę  wezmę  wyżej na  tzw.  ssanie , to  nawet  się  nie  odezwie .

4

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Padły simeringi na wale. 5 zł i trzy godziny roboty. STIHL tak ma.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Obawiam  się  że  możesz  mieć  rację  Marku,  bo  już  na  wiosnę  piła  była  jakaś  taka  słaba  i  się czasami  dusiła.  Jeżeli  to  faktycznie  będą  simeringi  to  znaczy  że  ten  cały  STIHL  to  szajs bo  piła  gówno  wielkie  nacięła  a  już  się  rozkraczyła.  W  całym  swoim  zyciu  wypaliła  20  l  benzyny , ale  ma  już  z  8  lat więc  simeringi  mogły się  skończyć  poprostu  ze  starości.

6

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Jak będziesz kupował nowe to żeby były czarne z firmy INCO i nie daj się namówić na jakieś silikonowe badziewie bo to szajs.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Czemu silikonowe  nie dobre ? :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

ma  już  z  8  lat
o to obstawiam membranę w gaźniku przerabiałem to w kosie stihla którą mam od nowości (95r) a gdzieś w 2005-2006 nie chciała wchodzić na obroty i gasła nowa membrana i śmiga do dzisiaj

9

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Raczej  gaźnik coś nie teges :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Gaźnik do wyczyszczenia to samo miała ostatnio moja, objawy są takie że jak już zapali to jak próbujesz dodać gazu to gaśnie.Wyczyść gaźnik i będzie ok.

11

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

Dzięki  Panowie  za  wszelkie  rady  . W niedzielę do  niej  zajżę  ,  zacznę  od  gażnika ,choć  wydaje  mi  się  że  paliwo  dostaje  , bo  świeca  mokra  jest .  Jeszcze  może  być  coś  z  iskrownikiem ,  albo  sama  świeca  może  być  do  dupy  i  gubi  iskrę  pod  ciśnieniem.

12

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

może masz filtr mokry albo brudny wyciągnij filtr przez to też może nie wchodzić na obroty ja mam 250 stihl i pracowała na wiosne przez 3 miesioce codzień tylko paliwo lałem i było okej awaria jaka sie zdarza to prowadnice i łańuchy słabe proponuje oregona robi dobre i kiedyś brał właśnie sthil od nich ale coś sie niezgrali a musisz pilnować filtra i mieszanka syntetyczna nawet 1 do 40 lepiej pomimo ze kopci nie zajeżdżasz silnika no i sznur jak sie urwie to musisz założyć na tom samą długość zakrutki problem ze startem na zimno

13

Odp: STIHL MS-170 nie odpala

a ja mam starą 023, czyli po nowemu 230:) i przy takich objawach bym świece wymienił,
odpalałem zalaną , trzeba wcisnąć gaz do konca i ciągnąć, najlepiej postawić piłe na pieńku
rączke nogą przycisnąć i heja :)powinna zapalić, to bardzo wytrzymała bestia, moja przez 10 lat cieła po 400m3 rocznie
ale to było jak drzewo było tanie, i opłacało sie 1000m kurnik ogrzewac drzewem:))