61

Odp: Kupię MTZ-a

Ja z kolei słyszałem że na Agroshow w Bednarach był koleś ktory oferował nowe 82 konne Belarusy po ok 40 000 tylko że nie dawał na nie gwarancji. Tylko na główne podzespoły czy coś takiego ale wiem to z opowieści  bo sam tam nie byłem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

62

Odp: Kupię MTZ-a

no ten co u mnie był i u kuzyna to też nie dawał zadnej gwarancji   to mnie zastanawiało   w tym całym interesie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

63

Odp: Kupię MTZ-a

Z tego co pamiętam to ten koleś nawet oferował jakiś system ratalny. Wystarczyło zawrzeć z nim umowę wpłacić 1000 zł i w ciągu 2 tygodni ciągnik przywożą do domu. Reszta kasy w ratach. Ile w tym prawdy to nie wiem ale cena była jak dla mnie oszałamiająco niska.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

64

Odp: Kupię MTZ-a

Śledzę waszą rozmowę od dłuższego czasu i do tej pory kumam wszystko, ale do tej pory tylko....
Nie kumam teraz tylko jakim cudownym sposobem facet sprzedaje nowy ciągnik bez gwarancji??

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

65 Ostatnio edytowany przez Fenol (2010-01-10 08:59:54)

Odp: Kupię MTZ-a

Dlatego Damian że jak się coś zepsuje to nie chce latać i zatruwać sobie życia, one są takie same jak od każdego innego dostawcy. Ostatecznie te ciągniki są względnie tanie i ta gwarancja wielkim atutem nie jest. Gdybym brał, kupił bym bez gwarancji, ponoć 10 tyś taniej/ 10 cielaków do przodu.

Joker-konin pewnie jesteś zorientowany ale na wszelki wypadek sugeruję abyś wybrał maszynę z krzyżakowym przednim mostem napędowym są dużo cięższe, jest to włoski most, nie wiem jaka różnica w cenie.  aha czy  ktoś może mi wyjaśnić co to znaczy że hydraulika w nowych MTZ jest typu "monoblok" nie czaje tego :nie_wiem:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

66

Odp: Kupię MTZ-a

po prostu ma jakiś układ i bierze więcej tych ciągników a gwarancją i przeglądami nie ma się kto zająć

67

Odp: Kupię MTZ-a

ten koleś co był u mnie  to sie go pytałem  czemu bez gwarancji  to on na to że to nie sa ciągniki składane w Polsce  tylko  na UKRAINIE czy gdzie tam to składają i że tamta gwarancja nie obejmuje krajów za granicami własnego państwa   bo wyobraźcie to sobie jak byście zadzwonili na ukraine i czy oni by przyjechali do was coś naprawic ?? w ramach gwarancji ??nie wydaje mi sie  tak samo jak by ktos z was miał firme coś zrobił a kupił by to ukrainiec to pojechali b yscie tam na gwarancje na własny koszt ?? tez mi sie nie wydaje  dlatego uważam  że  to by było nawet ciekawe rozwiazanie  wziąc ciagnik 10 tysiecy taniej tak jak  to  tak jak napisałe fenol 10 cielaków   albo i wiecej (ja kupuje max 500zł za sztuke)   a suma sumarom    to pewnikiem na ukrainie te ciagniki po 30 tysięcy na nasze albo taniej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

68

Odp: Kupię MTZ-a

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

69

Odp: Kupię MTZ-a

Swego czasu interesowałem sie nowym, ale takiego jak mam musiałbym zapłacić wtedy około 90 tys. z turem. Do ceny nowego w zeszłym roku gwarancja roczna kosztowała 3 tys. lub 500 Mitg. Nasz przyjechała z Anglii most belkowy i dlatego są inne felgi z przodu 24 a tył 34 hydraulika jest wszystko z boku obok fotela operatora z montowanym fabrycznym dzoistikiem do tura jeden mankament, że hydraulika jest na jednym tłoku i nie ma możliwości jej wzmocnienia, ale do tego, co u nas to wystarcza. Nawet potrafi podnieść ciężki agregat ścierniskowy czeski kawał diabła jadąc forszajem po drodze potrafi nieźle kołysa tak, więc nie więcej jak 1500 obr.


A tu sa zdjęcia na 5 stronie Belarusa z marca 2009 zroione jeszcze u handlarza

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=824&p=5

70

Odp: Kupię MTZ-a

Aha oks;D
I nadal wszystko kumam;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

71

Odp: Kupię MTZ-a

poszukuję papierów do jumza lub mtz

72

Odp: Kupię MTZ-a

I temat MTZ znów powrucił sprzedałem jedną z C330 i mam kase na MTZ   podjade do Lubkowa zobacze co on tam ma  bo  coś mówił  że ma od 13 tys w zwyż coś chyba wyrwe  powiedzcie na co zwracac uwage i jak się w tym przedni napęd włącza??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

73

Odp: Kupię MTZ-a

No więc tak  MTz został kupiony za śmieszne pieniądze w opłakanym stanie z turem 3 sekcyjnym  tur sprawny .. co do ciągnika jest do zrobienia kompletna elektryka ..  niestety w małej kabinie jest ten ciagnik ale w niedalekiej przyszłoście w razie potrzeby się ją zmieni ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

74

Odp: Kupię MTZ-a

No to pogratulowc udanego zakupu szkoda że jak byłem nie miałeś bo by było co oblewac.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

75

Odp: Kupię MTZ-a

Wojtas... to teraz jeszcze czekamy na foteczki nowego sprzętu...... no i dokładnie ile za to cudo dałeś???? :beer:

76

Odp: Kupię MTZ-a

Kumpel szuka MTZ 82 z porządnym turem i w rozsądnej cenie ,może być w starej budzie.