1

Temat: Potrzebny katalog do Fendta 824

jak w temacie Potrzeby katalog a dokładniej  informacja co się mogło stac ze sprzęgło znikło ...   znaczy się wciska i nic biegu nie idzie bic .. tak jak by było zapowietrzone i nie pozwalało dupy z miejsca ruszyc ...   dodam że ciśnienie w pneumatyce jest w przeciwnym razie z miejsca i tak by nie ruszył ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

o ile dobrze pamiętam to niejaki Kosti68 na ppr dysponuje materiałami do napraw fendta

3

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

wojtas opisz problem dokładniej jak możesz

4

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

problem polega na tym iż  na zgaszonym ciągniku nawet sprzęgła nie wciśniesz chodxbyś na to stanoł  wraz ze słoniem ...   (może tak ma byc)
a jak odpalisz to sprzęgło chodzi leciutko ale nic się nie dzieje ...  nic nie porusza .. ubyło  płynu   ze zbiorniczka do zera  nie ma śladu nigdzie by co kolwiek kapało ...        nie przyglądałem się tematowi  .. ale w poniedizałek spróbuje wszystko przejżec i  porobic zdjęcia .. musze z  kumplem dojśc do porozumienia z tym fendtem bo czeka nas ponad 2 tys ton buraka do wyciągniecia z pola ...  bo  ma dopiero na 24 grudnia .. a coś się zdaje że chyba będzie mokro ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

wojtas na zgaszonym tak powinno być. jesteś pewien, że to sprzęgło? u mojego wujaszka w takim samym ciągniku zaciął się przełącznik żółw zając i nie chciał wcale ruszyć...ile żeśmy się nakombinowali aż serwis przyjechał i zdiagnozował usterkę... 5 minut roboty a 400zł skasowali...

6

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

Może tym nic nie pomogę, ale u mojego znajomego, który ma new holanda wlazła myszka na skrzynie biegów i w splocie kobli jeden przegryzła. Nie było żadnego biegu,przyjechał serwis podłączyli laptopa wyskoczył błąd. Jak kabel znaleźli złączyli i wszystko wróciło do normy.Może i u was taka usterka z "dnia na dzień".

7

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

hmm  trzeba w poniedziałek poszperac ...  bo inaczej  nie pojadymy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

poszperaj przy tym przełączniku... Jak jeździłem tym fendtem też czasem potrafił się zaciąć i nic... ale już wiadomo jak to naprawić:)

9

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

Wojtas i jak? Problem rozwiązany?

10

Odp: Potrzebny katalog do Fendta 824

nie było casu się z tym badziewiem bawic ...   kurde trzeba się wkoncu wziąśc ... 
zresztą znów  dzien zabiegany  ...  załadunek pługa na tira, i wożenie  podłoża z pieczarek ...  kurde juz się łądna kupka tego uzbierała ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile