1,281

Odp: Powiedzcie coś o sobie

PawełS.64 witam rowniez skad dokladnie jestes bo jak srem to niedaleko mnie pozdrawiam

1,282

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam witam ...

1,283

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemka smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,284

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To zapraszaj ich jak najszybciej!!!!! wink

1,285

Odp: Powiedzcie coś o sobie

gmina borek wielkopolski

1,286

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich forumowiczów . Jestem tu nowy a już chciałbym podziękować za wiele cennych informacji  z jakimi mogłem się zapoznać. Ale od początku na imię mam Janusz i jestem z mazowieckiego okolice Siedlec Na forum natrafiłem poszukując informacji o kombajnie e514 gdyż znajomy szwed zaprponował mi odkupienie jego maszyny.
Po rozważeniu wszystkich za i przeciw  stałem się szczęśliwym (na razie) posiadaczem e514
rocznik 90 przebieg 1100mth. Na razie zapoznaję się z budową tego kombajnu gduż do tej pory posiadałem bizona z-056 i mam nadzieję że jak będę potrzebował pomocy to mogę  liczyć na waszą pomoc

1,287

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,288

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam mojego imiennika.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,289

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jasne jak będzie trzeba to serwis z forum pojawi się u ciebie,witam witam

1,290

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ,witam !

1,291

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam imiennika.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,292

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam krajana...

1,293

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ja mam na bierzmowanie Janusz wink

1,294

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemasz Panie smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,295

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Janusz M6040 napisał/a:

Witam wszystkich forumowiczów . Jestem tu nowy a już chciałbym podziękować za wiele cennych informacji  z jakimi mogłem się zapoznać. Ale od początku na imię mam Janusz i jestem z mazowieckiego okolice Siedlec Na forum natrafiłem poszukując informacji o kombajnie e514 gdyż znajomy szwed zaprponował mi odkupienie jego maszyny.
Po rozważeniu wszystkich za i przeciw  stałem się szczęśliwym (na razie) posiadaczem e514
rocznik 90 przebieg 1100mth. Na razie zapoznaję się z budową tego kombajnu gduż do tej pory posiadałem bizona z-056 i mam nadzieję że jak będę potrzebował pomocy to mogę  liczyć na waszą pomoc

Cześć! Jak chcesz pozostać szczęśliwym człowiekiem sprzedaj bizonka, a tak niewychodzona czternastaka jak napisałeś posłuży Ci do emerytury.
Witaj w klubie!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,296

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wink Witojcie u nos wink

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

1,297

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj - jak się spisuje Kubotka ?? smile U mnie chodzi bez zarzutu

1,298

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dziękuję za miłe przywitanie.
Kubuś model M6040  sprawuje się bez zarzutu ale pracowałem nim dopiero pierwszy sezon ma doiero 300h
Bizonka po dwudziestu latach urzytkowania sprzedałem po cenie złomu użytkowego tj. 2zł za kilogram

1,299

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich. Szukając informacji o zt 323a trafiłem do Was. Gratuluję tętniącego życiem forum. Znalazłem tu wiele informacji, potrzebnych i nie, ale zawsze warto wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Mam nadzieję że i ja komuś pomogę. Pozdrawiam

1,300

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy nowego kolegę