Temat: kurs na koporko-ładowarki

Właśnie kończe kurs na koparko-ładowarki i mam zamiar kupić jakąś maszynę myślę nad jcb lub case,może ktoś mi pomoże jak mają się sprawy z dofinansowaniem takiej maszyny na gospodarstwo rolne

2

Odp: kurs na koporko-ładowarki

powiem tak mam ten kurs   i  byłem łaziłem  po urzedach  i nic się nie dowiedziałem ......  też chciałem  kupic . Ale takich urzędasów mam że  nic nie podpowiedzą .....  z mojego punktu widzenia mniej załatwiania  i całego korowodu  jest kupic urzywke za własną kase i srac na urząd ......   no chyba że chcesz nowy sprzęt

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: kurs na koporko-ładowarki

Właśnie skończyłem ten kurs z dobrą oceną,ale ile osób oblało to aż wstyd mi za nich bo razem chodziliśmy na kurs krew mnie zalewa jak ktoś po takim kursie przed egzaminatorem z warszawy mówi że wałek rozrządu w silniku napędza paski klinowe na 30 0sób ośmiu nie zdało a pięciu było z poprawek co już trzeci raz podchodzą do tego egzaminu i najczęstszym powodem oblania jest nie znajomość z układu hydrokinetycznego

4

Odp: kurs na koporko-ładowarki

ciekawe ciekawe, podaj proszę przykładowe pytanie może zdałbym z marszu wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: kurs na koporko-ładowarki

Moi dwaj bracia robili takie kursy w Radomiu.(jeden I stopnia a drugi II stopnia z rozszerzeniem CATERPILAR) Podobno najważniejszy ośrodek w Polsce z najważniejszymi państwowymi uprawnieniami i z ich opowiadań wynika, że tam nie ma żadnych sensacji. Po prostu jeśli rozróżniasz prawą stronę od lewej i potrafisz zrozumieć co do Ciebie mówią to zdasz. Literatura 20-, 30-sto letnia i dziadkowie prowadzący zajęcia telepiący się nad tymi maszynami co mają na placu. Tylko 3 tysiaki to kosztowało plus dojazdy itp

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: kurs na koporko-ładowarki

ja nie długo ide na kurs na koparko-ładowarki może po skończeniu tego kursu dostane jakąś robote przy budowie obwodnicy niedaleko mnie :play:

Odp: kurs na koporko-ładowarki

20 grudnia konicze kurs i tak myśle mad kupnem jakiejś maszyny myślałem nad waryniski hidromek takim na równuch kołach co wy o nim sądzicie i o samym pomysle kupna
http://img851.imageshack.us/img851/1770/waryniski.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/5392/hidromek.jpg

8

Odp: kurs na koporko-ładowarki

jeżeli masz jak się wbic  w ten interes to nie ma co się zastanawiac ...  ale jeżeli jest tych koparek jak  u mnie to   rezygnuj ... jest  w mojej okolicy  15 koparko ładowarek ...  więc to lekka przesada ...   nie było by możliwości się  wbic i  szybko zarabiac ...

jezeli jest ich stosunkowo  mało   i  sa jakies budowy  domków jednorodzinnych to owszem ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: kurs na koporko-ładowarki

to ja was załamie ja robiłem w irlandi 7 godzin i moge jeżdzic na wszystkich na gasienicach i tylko takich wielkość łyżki nieważna a co do ceny 500 euro .
jeżdziłem 3 ,5 i 60 tonowymi czym musiałem
co do firmy to hitachi kobelco volvo lub komatsu  możę cat to te na gasienicach
jezeli koparko-ładowarka to tylko jcb nie do zajechania te po 91 bo szybciej maja wade skrzyni case okej tylko mało wygodna nie zrobi tego co jcb 
waryński ładny tylko dupowata hydraulika nie wiem czemu rdzewieje od środka
nie bierz new holanda lippa rdzewieje i wykonana z dupowatej stali wszystko odpada i sie łamie
mnie pekła rama a i silnik lubi łyknąć i brać olej w nowszych rączki jak w koparce gąsienicowej
nowe volvo sobie radzi jcb jak złożą któryś wąż jest zasłaby od ramienia i trzeba wymieniać bo puszcza coś z elektronika przesadzili i sie błedy świecą a i bobcat robi fajne teraz proste
nowe volwo uzywka jcb

10

Odp: kurs na koporko-ładowarki

własnie to jest najlepsze  w innych krajach robisz uprawnienia    na maszyny budowlane .. i jazda czym popadnie a tu sranie w porcelanie i za każdy napis na świstku słono płac ...

chce zrobic na ładowarkę  to  uprawnienia na III kategornie do 2.5 m3 koszt 2.230zł  za  poszerzenie 1000zł dopłaty i tylko na jedną maszynę ..  chore to jakieś

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile