Temat: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Witam!
Ciężko zapalić bestie, trzeba się nakręcić. Kręci , kręci, kręci jak załapie popyrpa popyrpa i zgaśnie i tak znów po czym tak kalecznie powoli się rozkręci i jak pochodzi to już później chodzi dobrze, pali też dobrze. Filtry ok, ostojnik też, zaworek przelewowy nowy. wtryski dobre, zawory w porządku. Podpompowanie przed rozruchem też mu nie pomaga(podmieniałem pompkę paliwa i dalej to samo). Nie ruszałem tego wcześniej bo sądzę że to coś z pompą- tak jakby góbił ciśnienie jak postoi.
Co radzicie?

2

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

to na bank przez Balcerowicza tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Moja rada ,odpalaj jak bedzie ciepły(żart).

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

pompka zasilająca trup i pompa wtryskowa  na wykończeniu   mam to samo w sześcdziesiątce

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Zainwestuj w rozrusznik od zetora albo z przekładnią planetarną,zobaczysz ze będzie duzo lepiej palił sprzet.

6

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Jak nie wiąże Cię z nim żaden głębszy sentyment to zainwestuj 16 PLN w puszkę samostartu i daj mu do powąchać. Powinno pomóc.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

przypomniałeś mi jak kiedyś nie mogłem odpalić cieniasa zimą i zapodałem mu samostart... o rany! jaki to był dźwięk myślałem że wessie mnie do silnika, metaliczny odgłos a wkręcił się na takie piękne obroty ach takie rzeczy zniesie tylko cinqucento smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

8

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Mojego zetora 4011 tylko oddech diabła (czytaj samostart) jest w stanie obudzić i to w największe mrozy czy wiosenne przedpołudnie...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Jak tak czytam to ten mój 4011 wcale nie jest taki zły bo w te mrozy odpalił po podgrzaniu kolektora ssącego i pompy paliwa bo jest jeszcze letni ON z resztą w Lokomotywie też i oba palą jak na te mrozy dobrze.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

10

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

On tak pali nie tylko zimą cały rok, a tym takim długim kręceniem wykańczam pewnie powoli aku i rozrusznik

11

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Zwiększ troche dawke paliwa o pół obrotu lub o cały.

12

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Mam klopoty z odpaleniem zimnej koparko ladowarki Case 580 k. Jak prawidlowo ustawic poczatek wtrysku. Pozdrawiam.

13

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Norma. Daj sobie spokój z ustawianiem. Masz połupane półki między pierścieniami. Jak znajdę te klamoty to pstryknę fotkę i wstawię. Standardowy temat. Koparko-ładowarka Case = poważne wydatki i kłopoty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

A ja mam pytanie odnośnie kupna ostrówka. Czy da on rade z ładowaniem obornika? Jak wiecie mam wybieg ścielony i w tym roku cąły czas pada i tylko dowoże słome i pryzma rośnie a w końcu trzeba będzie to wywieżć. Oprócz tego chcę wykopać trochę rowów na łąkach a z tego co wiem do rówów ostrówek stworzony. Cenowo podobny jak białoruśka ale białoruśka ma spych a ostrówek ma dużą łyżkę która bardzo mi się podoba do ładowania i pewnie krokodyla tez bym tam wsadził i nie musiał się męczyć turem. Więc pytanie czy warto się za ostrówkiem rozglądać czy ta konstrukcja to zwyczajne jajco?

15

Odp: Ostrówek kt162 zimny ciężko pali

Dawniej pół Polski wybudowały "ostrówki";) Jeśli chodzi o mnie to ten sprzęt mi sie przydaje(kupiony 5 lat temu) ale jak bym miał teraz kupować to wybrał bym coś zachodniego z rewersem bo przy robocie trzeba się nasprzęgłować. Obornik spokojnie będziesz ładował na wmiare twardym podłożu.