1 Ostatnio edytowany przez Miras1232 (2007-09-22 19:30:13)

Temat: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

To zacznę - zrobiłem regenerację pompy wtryskowej do 323 . Zapłaciłem 500 zł ,dodatkowo za ekspres 100 zl razem 600 zł . I gdyby nie centralne smarowanie to oleju nie starczyłoby w pompie na dzień pracy ( leci z każdej dziury ) jak można brać kasę za pelny przeglad a nie wymienić nawet uszczelek (nawet sylikonu szkoda :box: ) Facet po telefonie twierdzi ,że poprawi (a kto zapłaci za mój czas ,przestój , i paliwo ? ) Zdecydowanie nie polecam .
FHU DAWPOL  tel. 067 /2611128 PODOLIN

2

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

War fama w Dobrym Mieście-byli dobrzy w regeneracji pomp,ale nie wiem czy rotacja pracowników,czy co ?praktycznie katastrofa 300 za regeneracje pompy i przy uruchomianiu silnika urwanie głównego wałka od rozrządu, kolejna wymiana i pompa chodzi,ale dużo jej brakuje do perfekcji.Lecz twierdzą że wszystko jest OK a ,że Ja szukam drugiej  dziury w du...........pie.

http://images29.fotosik.pl/44/777b2bad10b1551e.gif

gg6876703

3 Ostatnio edytowany przez komar (2009-09-09 19:01:48)

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

ja nie radze nic kupować ani robić interesów z firmą nestor z milikowic koło świebodzic właścicielem tej "firmy" jest hans T. oszust  jakich mało latem kupiłem u niego orbitrol do 524 zapłaciłem 2000zł nawet sami mi go założył a jak okazało się że częśc jest nie sprawna to uciekł z podwórka i do tej pory nie chce mi oddać kasy już na prawde nie wiem co z nim zrobić bo gość zachowuje się jak nie normalny , uważajcie na niego  --

Nestor. Sprzęt rolniczy. Sprzedaż i serwis
tel/fax. 0 74 857 15 30
tel/kom 601 55 35 27
58-140 Milikowice, Parkowa 17
pow.świdnicki, woj. dolnośląskie

jtepper@wp.pl

nie warto tam nic kupować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPRAWA W SĄDZIE SIĘ JUŻ SIĘ ODBYŁA TROCHĘ TO POTRWAŁO ALE  KOMORNIK W DWA DNI ZCIĄGNĄ Z NIEGO  KASE RAZEM Z ODSETKAMI I KOSZTAMI SĄDOWYMI

4

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

a ja nie polecam handlarza z miejscowości Pierzyska koło Gniezna dla niego jego własny podpis jest gówno warty.
Panowie radze edytować posty albo je nieco zmienić aby wprost nie było ze taki a to to @#!$# my o tym wiemy ale Wy Panowie nie macie dowodów i oni mogą się dopieprzyć że kłamiecie na ich niekorzyść choć my wiemy że macie rację...
zmieńcie proszę, imię i nazwisko na inicjały no w każdym razie tak aby nie było jednoznaczności kt oale aby też każdy wiedział kto wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Chłopaki Fenol ma rację , z takimi chu.... to trzeba ostrożnie , trzaby ich taktycznie załatwić , tylko jak ...

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

6

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Nie. Z kim Wy się zadajecie ? Wiem, że pomysłów może braknąć, ale takich ku...ów gonić, psy z łańcucha spuszczać, a poszły wy ...

7

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

witam , przepraszam ze tu sie przedstawiam  jestem z północnej wielkopolski z pałuk , mialem 303 , teraz mam mtz 82 i 80 ale z powrotem chyba wracam do 303 - co do niepolecanych zakładów to w szubinie - teraz to nowy świat lub kowalewo - trasa szubin znin zakład Pana Meckien nie polecam - umyc to ja tez polecam zato polecam serwis w bydgoszczy na sępiej 13 moze dorago ale warto , pare pomp i wtysków tam juz robiłem i warto

8

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

wypadało by się przywitac  ...   w odpowiednim dziale

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Cześć .  W Ciechanowie  kto dobrze naprawia pompy wtryskowe do  255 a kogo radzicie omijać  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Jak miałem jeszcze władka i 3p to na początku Ciechanowa  przed CPN po prawej stronie od strony Mławy robili kolesie dobrze ale zawsze dawali mi z innej pułki bo im trochę klientów podesłałem ale ja bym ci polecił teraz jechać na ul.Wiśniowo robią tam bracia wszystkie pompy do samochodów też i parę godzin na stanowisku je trzymają jak co to poszukam numer.

11

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Ostatnio na wiśniowej robili teściowi po 3 godzinach i 400 zł pompa już była gotowa.Traktorek teraz chodzi jak zegarek.

12

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Witam !  . Czy w Ciechanowie ktoś zrobi dobrze  pompę do  forszaja ?    W Reg-rosie  za bardzo nie chcą się za nią brać . Na Mławskiej dobrze robi ? Na Płockiej jeszcze nie byłem .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

13

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Na Płockiej mi robili do Zetora kiedyś podobno ich chwalą ale czy do Forsza też dobrze zrobią to nie wiem.

14

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

witam mam problem z ładowarką tih mianowicie z pompą oleju urwała mi się na śrubach jak ją zamontować prawidłowo ?

15

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

odkręciłem blachę do której była ona przykręcona. tylko był problem z jej wyjęciem po długim czasie puściło i wyszła ona wraz z wałkiem przykręciłem do niej pompe i jak złożyłem to ciężko weszła ta obudowa ale dokręciłem mocno na śrubach po ciężkim odpaleniu okazało się że nie działa wgl nie podnosi nic

16

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

to żeś coś popsuł smile

17

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Sebastian napisał/a:

Witam !  . Czy w Ciechanowie ktoś zrobi dobrze  pompę do  forszaja ?    W Reg-rosie  za bardzo nie chcą się za nią brać . Na Mławskiej dobrze robi ? Na Płockiej jeszcze nie byłem .

Ciechanów pompiarzami stoi, kolega mechanik chwali tych na Mławskiej, ifę robią też.
Powinieneś jednak wysłać do Piotra K.

18

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Jacenty1a napisał/a:

odkręciłem blachę do której była ona przykręcona. tylko był problem z jej wyjęciem po długim czasie puściło i wyszła ona wraz z wałkiem przykręciłem do niej pompe i jak złożyłem to ciężko weszła ta obudowa ale dokręciłem mocno na śrubach po ciężkim odpaleniu okazało się że nie działa wgl nie podnosi nic

Piszesz o pompie głównej? Bo jeżeli tak to tam jest przesuwka i może ona spadła jak Ci wyszedł wałek.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

19

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Yacenty to Ty z tego konkurencyjnego forum?

20

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

No co ty to tam by nie było fachowców ?