121

Odp: Pada śnieg???

W tej chwili  -16 C

122

Odp: Pada śnieg???

Godzinę temu w jadącym samochodzie -17stC.

123

Odp: Pada śnieg???

.Rano 17 cały dzień 10 teraz jest 23 ale mam termometr który zaznacza minimalną temp i rano będę wiedział co jak

124

Odp: Pada śnieg???

fordzik o 20.00 pokazał -23st. ciekawe co bedzie nad ranem

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

125

Odp: Pada śnieg???

U mnie - 21 st. chyba jak do tej pory to najwiecej.

126 Ostatnio edytowany przez bartos (2012-02-06 12:11:42)

Odp: Pada śnieg???

Widzę, że na połódniu to chyba najcieplej jest bo tylko -15 w nocy a teraz -12 jest. Pozdrowienia dla zmarzluchów smile

127 Ostatnio edytowany przez marcin (2012-02-06 13:32:16)

Odp: Pada śnieg???

U nas -27 było w nocy  nie udało mi się rano odpalić golfa 2 td więc później do brata seata 1.9 tdi nie chce gadać więc idę do żony focusa tddi i on dał radę odziwo od strzała teraz żona do pracy pojechała a ją rowerem do sklepu dobrze że jeszcze rower pali bez zarzutu a zapomniałem dodać że jest golf taty w benzynie i on też nie nie ma chęci jeździć ale to chyba woda gdzieś jest bo co zapali to zaraz gaśnie a byle do wiosny

128

Odp: Pada śnieg???

u nas -8  jest tylko a w nocy  -25

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

129

Odp: Pada śnieg???

marcin napisał/a:

U nas -27 było w nocy  nie udało mi się rano odpalić golfa 2 td więc później do brata seata 1.9 tdi nie chce gadać więc idę do żony focusa tddi i on dał radę odziwo od strzała teraz żona do pracy pojechała a ją rowerem do sklepu dobrze że jeszcze rower pali bez zarzutu a zapomniałem dodać że jest golf taty w benzynie i on też nie nie ma chęci jeździć ale to chyba woda gdzieś jest bo co zapali to zaraz gaśnie a byle do wiosny

U mnie astra 1.7 td z 1995  przy -26  pali od  pierwszego strzału ale  wymieniony filtr paliwa bo syf jak  sk... n  był ,   akumulator naładowany , świece   sprawne , rozrząd  zrobiony .  A tej  nocy zimno  jak i wczoraj .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

130

Odp: Pada śnieg???

eee mój VW sharan 1,9dti nigdy nie mial nic robone pod maską oprócz oleju paska i fitrów powietrza i oleju. Paliwa??? nie wiem gdzie on jest..... ma 371tys -23 podchodzę grzeje świeca pstryk i chodzi
cały dzień -13  kurwica bierze bo nic sie nie da robić.

131 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-06 16:34:41)

Odp: Pada śnieg???

Krzysiek , w ostatnią  sobotę wybraliśmy  się   na Windyki golf   1.9 tdi wracając  stanął  po 10 kilosach tongue
prawdopodobnie filtr  paliwa .
Teraz mam -15 i koło do zmiany w astrze,  pierdziele  nie idę big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

132

Odp: Pada śnieg???

w warsztacie odpaliłem palnik do papy:) butla zamarzła w ciągu kwadransa, ale ciepło było, zdążyłem końcówki drążków w busie wymienić i amorki, normalnie 1,5h i zrobione, normalnie rekord, teraz mam -16 zimno:)

133

Odp: Pada śnieg???

Jednym słowem zimno.

134

Odp: Pada śnieg???

Niema to jak Daewo Lublin w takie mrozy...

135

Odp: Pada śnieg???

butla zamarzła w ciągu kwadransa  - trzeba było ją podgrzać tym palnikiem smile

136

Odp: Pada śnieg???

Kapitalny pomysł ztym palnikiem. Ale nie przesadzajmy nie jest tak żle idzie się przyzwyczaić.Pamietajmy że inni mają gorzej.Od niedzieli idzie wiosna dużymi krokami  ,a wszystko się zrobi ,robota nie zając nie ucieknie

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

137

Odp: Pada śnieg???

Panowie mróz chyba sobie poszedł w "świniądaj" smile w tej chwili -3 i z lekka prószy śnieg. Jak patrze na długoterminową pogodę to jeszcze w weekend troche nosy wyszczypie i potem coraz cieplej big_smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

138

Odp: Pada śnieg???

No nie zupełnie  -11C w tej chwili  a do wiosny -ho ;ho;ho

139

Odp: Pada śnieg???

damian9871 napisał/a:

butla zamarzła w ciągu kwadransa  - trzeba było ją podgrzać tym palnikiem smile

leżałem pod autem, jak ciepło zgasło to już się nie dało, zawsze oddaje osmalone butle, dziwnie na mnie patrzą:satan:
już jest ciepło -9:)

140

Odp: Pada śnieg???

woziłem buraki na hurtownię-14 C  Ogrzewanie na ful; nie zamarzły