1

Temat: 516-517 na cześci lub w całości

Panowie są kombajnu  forszajoskie cięte na złom .. w tym  jedna 516  na chodzie  jeszcze stoi z hederem do kukurydzy   zagwarantowane że w 100% na chodzie   cena 516  to cena złomu plus  nowe przednie koła .. lub na oryginalnych  cena złomu i tyle ..
i chyba 2 517   w czym jedna  była na moich oczach  rozbierana palnikiem i ładowana  do kontenerów jak ktoś chętny to podam nr  dodam że cześci są w Srodzie śląskiej  Dolnoślaskie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

gdzie?/telefon

3

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

heder do kuku chyba nie na sprzedaż  ale dzwonic i pytac 691173363

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

joker-konin napisał/a:

gdzie?/telefon

w Srodzie Slaskij jakies 2o km od mojego domu:)

5

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

to gdzie ty kolego mieszkasz? Ja pracuje w Środzie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

okolice Lutyni:) w Srodzie jestem ze 2 razy w tygodniu, jest tam najfajniejszy sklep z częsciami do ciągników, wszystko mogą załatwić w dobrych cenach:)

7

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

mówisz o Grene  ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

nie, w życiu , mówię o Mariuszu, to ten drugi sklep:)taniej niż w grene, i jak trzeba to oryginał załatwi:) nie tylko indie i chiny:))

9 Ostatnio edytowany przez Pietia (2012-02-16 10:28:10)

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

Wojtas podaj adres tego złomowiska może bym zabral kilka dupereli albo nazwę firmy znajdę w google

10

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

żadne złomowisko   to koleś prywatny ..   ma jeszcze sieczkarnie forszajową ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

to jakiś obszarnik czy cuś

12

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

Wojtas masz + za informację pojechałem pooglądac a wróciłem z kilkoma klamotami ma chłopak jeszcze Forszmitkę z trzema hederami za 8 tys. twierdzi ze wpełni sprawna tylko trzeba światła poprawić.

13

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

ładny  totalny nieład na podwórku D:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

Najładniejszy ten DF 260 piękna maszyna

15

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

wiem oglądałem i się przejechałem nim ..  piekna bestia ..    ale i kosztuje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16 Ostatnio edytowany przez Pietia (2012-02-19 21:59:48)

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

Tak a mówił o remocie skrzyni za 40 tys. cena serwisu a okazało sie jak sam naprawił to części 3 tys. Wojtas z skąd go znasz sympatyczny chłoak dużo mi wytłuaczył o tych maszynach

17

Odp: 516-517 na cześci lub w całości

aa  prase od niego wziełem ..   tongue a że mam nie daleko a i on ma hopla na punkcie  zlotów to sie jakoś skumaliśmy D: i doszliśmy do wniosku że druftujący maja pierwszenstwo big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile