41

Odp: Sprzedam pług

Zapomniales,ze ciagnik ciagnikowi nie rowny,a ziemia tez u mnie moze byc inna.Plug,jak plug.Zawieszany plug potrzebuje wiecej mocy w porownaniu do ciaganego.

42

Odp: Sprzedam pług

Wszystko ma swoje wady i zalety, ale nie będziemy ich drążyć w tym wątku, ponieważ te sprawy są już poruszone we właściwym.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

43 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-07 16:47:53)

Odp: Sprzedam pług

Hm,  Piotreknnn ma racje dużo zależy też od gleby i stanu technicznego  maszyn .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

44

Odp: Sprzedam pług

dobra powiedz mi jeszcze  . skoro jedizesz na takim biagu  to jaka głębokośc ?  to mniej więcej porównam do  orania Eberhardem  od Piotrfire.    tylko tamtego ciągałem  albo na II4 albo na I 4 .  i zabierał  do połowy koła ..  ale marnie przykrywał   .  bo bym się skusił  chyba . tylko musze popytac w razie co   o odkładnie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45

Odp: Sprzedam pług

Szczerze,to juz nie jestem pewien tych biegow,co pisalem powyzej.Nie przywiazywalem do tego duzej wagi.Orze niezbyt gleboko,ale zabiera za kolo,czyli szeroko jak na 4 skiby i to tez daje troche opór.Z przykrywaniem,to im glebiej to chyba bedzie lepiej przykrywal,jak jest wiecej ziemi???To jest WIEGARD-nie znam modelu.