261

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

koseś napisał/a:

Kolega Scoda był tak miły że wpadł do mnie z trofeami i obejrzałem je na żywo ,i wydaje mi się żeby zrobić im fotki i wkleić na stronę główną z odpowiednią adnotacją w jakich okolicznościach je nabyliśmy .A za rok znowu puścić je na licytację żeby je ktoś nabył wspomógł orkiestrę .

Popieram super pomysł niech dzieciaki korzystają jak najdłużej, a może niedługo na WOŚP pojawi się jakiś forsz smile

262

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Na pewno w przyszłym roku wystawimy te gadżety jako forum , a jeśli chodzi o wstawienie fot z adnotacją , to nie bardzo wiem gdzie je wstawić. Wtopić w logo między ciągnikami? czy może zrobić dział pt "WOŚP" i tam wrzucać foty z wszystkim co uda nam się kupić i sprzedać.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

263

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

W logo to pasowałby Złoty Tłok, a że go nie mamy to myślę, że lepiej założyć nowy wątek i w nim prowadzić kronikę naszych poczynań.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

264

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Zgadzam się z kolegami.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

265

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

Piotrze popieram to co proponują koledzy, niech zostaną u Ciebie a za rok wystaw na aukcje jako forum.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

266

Odp: WOŚP 2012 - wkład filtra oleju, wtryskiwacze i "Złoty Tłok"

zostaw u siebie na półce..  przesyłanie  od jednego do drugiegi   raczej nie ma sensu ..   a z tym  działem  fajny pomysł  smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile