1 Ostatnio edytowany przez arkanzas (2012-02-11 22:48:54)

Temat: Mróz a brak wspomagania

witam jest taki problem tata odpalił dzisiaj ciągnik odczekał trochę żeby się rozgrzał i po ruszeniu kierownicą coś trzasło i teraz nie ma wogóle wspomagania nie można ukręcić kierownicą nie wiecie co to może być gdzie zacząć szukać usterki  :hmmm:

O ma pan toyotę D4D jak się sprawuje napęd na cztery koła :wow:

2

Odp: Mróz a brak wspomagania

może zerwało gumy od napędu pompy

3

Odp: Mróz a brak wspomagania

rozumiem że trzeba szukać przy pompie z przodu

O ma pan toyotę D4D jak się sprawuje napęd na cztery koła :wow:

4

Odp: Mróz a brak wspomagania

Na początek raczej tak. Czasami zrywa się też klin lub wieloklin na tej pompie. To też sprawdź.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

5

Odp: Mróz a brak wspomagania

Mi zerwało wieloklin na wałku pompy wspomagania a wina była moja, zapchany filtr oleju w zbiorniku...

6

Odp: Mróz a brak wspomagania

Witam po małej przerwie, już piszę co było przyczyną , otóż okazało się że układ był zapowietrzony i wystarczyło go dobrze odpowietrzyć, wygląda na to że było mało oleju w układzie i olej sobie zleciał nie wiem czy to możliwe ale tak właśnie się stało pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

O ma pan toyotę D4D jak się sprawuje napęd na cztery koła :wow:

7

Odp: Mróz a brak wspomagania

No ale przecież "coś trzasło"... Najważniejsze, że tylko na zapowietrzeniu się skończyło smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.