1 Ostatnio edytowany przez aqswde (2012-04-01 08:59:13)

Temat: Witam

:lol:Mam na Imię Marcin i zakupiłem swojego forszaja do odśnieżania kupiłem go za 19000 tys rok 1989 miałem trochę problemów ze sprzęgłem ale po interwencji panów z Grudziądza wszystko ok. Swoją droga do dziś nie wiem ja się załącza półbiegi ale z tego co piszecie to szkoda zachodu. Zdjęcie dołączę później.

2

Odp: Witam

Cześć Marcin.

3

Odp: Witam

Witamy! Jak ma być on do odśnieżania, to warto uruchomić ten kierunkowy rozdzielacz hamulców i sprawny żółw pewnie też by się przydał...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

4

Odp: Witam

witam witam .  ale w tym roku chyba sobie nie zarobiłes na sniegu ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Witam

Witaj  i oby wiecej  sniegu  na zime    Ty  zarobisz  a my nie stracimy  ozimin

6

Odp: Witam

Witaj Marcinie...

7

Odp: Witam

No w tym roku to była tragedia wyjechaliśmy tzn z kolegą, który ma zetora z przednim zaledwie 10 razy. dobrze, że forszaj sie sprawuje zrobiłem ogrzewanie zakupiłem nową pompę wodną z elektromagnesem, wentylator był spalony to wymieniłem od chyba stara fajnie jest bo jeszcze działa mi automatyczne włączanie przodu zetor wymięka.

8

Odp: Witam

Witam i niech dalej  się dobrze sprawuję ! Mój też chodził na odśnieżaniu i nie tylko  ale u poprzedniego właściciela .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

9

Odp: Witam

Witam wszystkich. Mam na imie Rafał. Jestem z północnej wielkopolski. Ze stajni FORTSCHRITTa to mam E 516B, ZT 303 ale on to juz tylko do ubijania kiszonki, agregat B 255 z dorobionymi wałkami własnej produkcji i jeszcze B 201 skrócony na 4 skiby i zawieszany współpracujący z Belarusem 1025, aha i ostatnio T 174 wink

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: Witam

Witam Kolegów.

11

Odp: Witam

no no witamy witamy smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Witam

Forum się pięknie rozwija .Witam smile

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

13

Odp: Witam

powitać kolegę smile

14

Odp: Witam

Dzieeeeeń doooobrrrrrryyyy Laszek big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

15

Odp: Witam

Powitać koledzy

16

Odp: Witam

witamy witamy

Leszek   dla kolegów'

17

Odp: Witam

witam nowych