1 Ostatnio edytowany przez .kuba (2012-05-27 10:26:47)

Temat: Problem ze sprzeglem ZT320A

Siemka. mam problem ze sprzeglem w zt320a. Mianowicie na zimnym silniki biegi wchodzą normalnie i można ruszyć normalnie, spokojnie. a na rozgrzanym silniku biegi ciężko wchodzą bez zgrzytu nie ma opcji i ciężko się rusza. tzn. dochodzi nawet do tego że pierw idzie powietrze a potem silnik rusza. mam też problem. gdy wbijam bieg puszczam Sprzeglo a ciągnik stoi. wtedy muszę przekrecic kluczykiem a automatycznie powietrze zrobi psss i ciągnik szarpie. ale to też na rozgrzanym silniku. proszę o pomoc.

chciałem jeszcze dodać że nie mogę zredukować biegu. powiedzmy jadę na 4 pod górkę i ma ciężko to chce 3 wbić. a tu tylko skrzynia zgrzyta.... wtedy muszę wybić z biegu. puścić Sprzeglo. od nowa nacisnąć Sprzeglo i wtedy dopiero 3... raz pod górkę stanąłem z przyczepa...

2

Odp: Problem ze sprzeglem ZT320A

Kolego jest już kilka wątków dotyczących twojego problemu i wystarczy przeczytać cały dział SPRZĘGŁO...., bo są w nim wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania. Co do twoich rozterek ze skrzynią, przejdź do działu skrzynia biegów... i tam znajdziesz resztę. Zamiast zakładać nowy wątek zacznij od czytania FORUM, a swój pierwszy post mogłeś za to zamieścić w wątku PRZEDSTAWMY SIĘ. Miłej lektóry!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia