321

Odp: 303, 300

323 masz to wiesz o co chodzi a o 30x doczytaj tu
http://www.ddr-landmaschinen.de/sonders … .zt300.htm

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

322

Odp: 303, 300

przede wszystkim nie ten wątek , ten dotyczy zakupu a nie różnic , chcesz wiedzieć więcej zrób tak jak radzi wojtas. Mechanizmy rozłączajace sprzęgło 30* i 32* są zupełnie inne , takie samo jest jedynie samo sprzęgło.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

323

Odp: 303, 300

Po prostu facet twierdził że siłownik wysprzęgla a nie wspomaga wysprzęglanie. Przepraszam za wprowadzenie zamętu, prawie wszystko się wyjaśniło. O resztę może będę pytał niedługo....

324

Odp: 303, 300

transit napisał/a:

jak dobrze pójdzie to za 2 miesiące bede sprzedawał swojego zt 300    silnik dzwon tylko nad wyglądem musze troszke popracować

witam możesz mi podać schemat instalacj elektrycznej z góry dziękuje

325

Odp: 303, 300

Chłopie  jest to w dziale literatura i instrukcje   leniuchu jeden  tongue

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

326

Odp: 303, 300

FORTSCHRITT 303 vs URSUS 1614 który wygra

327

Odp: 303, 300

Lepszy traktorzysta .

328

Odp: 303, 300

a jaka w jakiej konkurencji?  na 400m? puling tractor? czy wyścigi równoległe?


;-) tak jak koseś mówisz co z tego że traktor gwiazda jak.....

329

Odp: 303, 300

Piotrfire napisał/a:

Ja też chciałem MTZ ale trafił mi się forszaj i teraz nie żałuję :beer:

i bardzo dobrze zrobiłeś te ruskie gówna nie uciągną tego co forszaj,u nas znajomy się naciął z ruskiem , sprzedał  3 forszaje na złom jeden z nich był 323,i kupił nowego ruska no i to śmieszne bo nie poradził tych maszyn co forszajami ciągnął,i się chłop zdziwił, był załamany,i musiał z powrotem kupić forszaja 323 za 20tyś.i teraz  nie chce ruskich ciągników widzieć

330

Odp: 303, 300

krzychu napisał/a:

W c385 maska nie wchodzi do kabiny i masz dużą przednia szybę nie dzieloną a w 303 maska wchodzi do kabiny i w kabinie masz wycięcie na maskę i zbiornik oleju
jak chcesz mieć ciszej skorzystaj z mojego pomysłu i se wycisz oryginalna od 303 big_smile

albo od 323 założyć kabinę widziałem na allegro zt300 z kabiną od 323 fajnie wydląda

331

Odp: 303, 300

Scorpion napisał/a:

Urwał urwał. Po prostu facet nr 1 mówi że musi przerobić sprzęgło na hydrauliczne bo szarpie,ble ble, pęknie jeden wężyk i koniec, nie wysprzęgli. Facet nr 2 twierdził iż ciągnik bez sprężarki odpalali i było ok, poza tym przeczytałem sporo wątków na temat 303 ale wszystkiego i tak nie rozumiem więc grzecznie pytam, chyba nie tylko nowi użytkownicy mają do tego prawo.Jeśli tak to pora założyć nowe konto

ładny forsz mieliśmy okazję kupić takiego za 10 tyś

332

Odp: 303, 300

fortschritt 303  nie klnij tylę ...  bo   to nie forum  wsiochów  tylko  spokojnych ludzi ...  chcących sie coś dowiedziec i podzielic informacjami !!!!!!!!

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

333

Odp: 303, 300

Pajej napisał/a:

Już kupiony, zobaczymy jak będzie chodził. A puki co to wytłumaczcie mi  wskaźniki i kontrolki
http://www.fotoload.pl/123aa25/b3b7c34a … 72_min.jpg
Kliknij aby powiększyć :-)

I jeszcze od czego służy dźwignia pod tą od włączania WOM?

ta pod tą od włączania wom służy do blokady skrzyni biegów nie radzę włączać tej
dzwigni

334

Odp: 303, 300

tumar napisał/a:

Pisze tu swojego pierwszego posta i witam Wszystkich.
Planuje kupno forszaja. potrzebuje w miare silny i tani ciągnik.

Mam na oku zt 300 za 5 tys zł oraz 303 za 8 tys. Czym taka różnica w cenie jest podyktowana skoro podobno owe modele różnią się tylko tym ze ten drugi ma napęd 4x4 ?

pozdrowienia, Adam
www.tumar.pl

tym że 303 ma większy uciąg,i więcej poradzi,a jak chcesz do transportu to lepszy300,ale do ciężkiej roboty lepszy o 100% 303 jak za 8 to bierz,tylko dobrze sprawdz wszystko,przednie zawieszenie na głównym stojanie ,czy napędy działają,skrzynia czy nie szarpie

335

Odp: 303, 300

fortschritt   każdy już wie te wskazówki ..  pozatym cytujesz kolegi zapytania   z conajmniej pół rocznym opóźnieniem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

336

Odp: 303, 300

fortschritt303 napisał/a:

i bardzo dobrze zrobiłeś te ruskie gówna nie uciągną tego co forszaj,u nas znajomy się naciął z ruskiem , sprzedał  3 forszaje na złom jeden z nich był 323,i kupił nowego ruska no i to śmieszne bo nie poradził tych maszyn co forszajami ciągnął,i się chłop zdziwił, był załamany,i musiał z powrotem kupić forszaja 323 za 20tyś.i teraz  nie chce ruskich ciągników widzieć

A jakiego  ruska  ma ten znajomy ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

337

Odp: 303, 300

fortschrit303 ale głupoty piszecie porównywać mtz do fortschritta to nie ta waga i moc mam jedno i drugie i każdy traktor jest do czegoś innego każdy z nich ma zaktes swoich prac do wykonania i one sie na wzajem uzupełniaja jak miałbym zastąpić 323 ruskiem to tylko i wyłącznie 1221 ale musiałbym najpiej sprzedać 323+ 1025 i jeszcze trochę kasy dołożyć.

Takie porównanie to tak jak bys miał 330 i 360 i porównywal dlaczego 330 nie podoła maszyna od 360 takie jest moje zdanie

338

Odp: 303, 300

Fortschritt303 ile masz  wiosen  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

339

Odp: 303, 300

myślę że on nie ma więcej jak 13 lat wink