401

Odp: GG FORUMOWE

a jednak się z nim spróbuje przecież forszaj jest cięższy mocniejszy i ma blokadę na 4 koła... jeżeli znajomy nie wymięknie to zobaczymy gdzieś pod koniec lipca... smile

402

Odp: GG FORUMOWE

Wszystko zależy od opon,podłoża, obciążenia (tzn przyczepności) no i umiejętności operatora.

403

Odp: GG FORUMOWE

Tylko żeby nie było jak z tym MTZ-em co  forsza  przeciąga lol  Jako szanowany  przedstawiciel naszej  społeczności  forszajowej   nie zrób nam siary big_smile I zrób mu z dupy trampek tongue Tylko ustalcie na jakich zasadach odbędzie się ten pojedynek tongue Obecność  kamery  mile widziana wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

404

Odp: GG FORUMOWE

Szanse obu stron są na pewno wyrównane ..

405

Odp: GG FORUMOWE

widziałem tą renówkę w  akcji wyciągania tira skakała jak żaba i nawet na parę centymetrów nie ruszyła... koleś przyjechał zetorem 12145 i poszedł bez problemu... ja niestety forszajem  nie mogłem przyjechać bo zmieniałem opony ale popatrzeć poszedłem smile

406

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/elektryczny-klucz-uda … 03200.html
Co sadzicie o takim kluczu czy nadaje się do warsztatu jeżeli nie posiada się dużej sprężarki?

407

Odp: GG FORUMOWE

Ja myślę że Renault nie da rady, ZT323 ma bardzo duży moment obrotowy, ponad 400Nm a 95-14 marne 280Nm, dużo też odegra masa własna i ogumienie. Postawcie się na asfalcie, zobaczymy jego przechwałki smile

http://img183.imageshack.us/img183/5503/razere516.jpg

408

Odp: GG FORUMOWE

Ten klucz to nawet nawet ale jak zobaczę że dokładają dodatkowe szczotki to już jestem tego pewien że je w niedługim czasie założysz a potem maszynka do kosza .Ja już więcej nie kupię innych elektronarzędzi niż bosch.

409

Odp: GG FORUMOWE

co do boscha .. to  psuje się niestety ...   kupiłem wiertarkę bosch PSB 500  niestety przekładnia umarła .. silnik się gotuje ...   szlifierka dawno wyzioneła ducha ...  a z firmy AEG chodzi az miło ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

410

Odp: GG FORUMOWE

Ja Eihnella chwalę. Nieśmiertelne nie są ale nie narzekam

411

Odp: GG FORUMOWE

mam narzędzia firmy eurotec i sprawują się bez zarzutu. (pompa, młot udarowy, polerka)

412

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

co do boscha .. to  psuje się niestety ...   kupiłem wiertarkę bosch PSB 500  niestety przekładnia umarła .. silnik się gotuje ...   szlifierka dawno wyzioneła ducha ...  a z firmy AEG chodzi az miło ..

Mam też boscha 2 wiertarki tylko PSB 530 RE,kupione w 2000 roku i aż dziw ale do dzisiaj bez awarii a lekko nie mają.Faktycznie troche się grzeją ale nic im się nie dzieje.Za to flex boscha średnio raz w miesiącu stawał.

413 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-06-27 23:41:01)

Odp: GG FORUMOWE

bosch w tamtych latach jeszcze robił dobre rzeczy. Nowy bosch to masakra. Ja jadę na einhellu jak Scorpion. Jak coś padnie to wymieniają na nowe....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

414

Odp: GG FORUMOWE

Einhela to nawet już do ręki nie wezmę ale jeśli wojtas twierdzisz że bosch się grzeje to albo masz słaby prąd albo mocne ręce ,ale mam małą kątówkę de walt to się dopiero grzeje w porównaniu do boscha .Niestety podróby psują opinię każdej marce przykładowo jakiś czas temu jeździł po wiosce jakiś oszołom i sprzedawał "oryginalne" bosche i tak się złożyło że akurat byłem po świeżym zakupie młoto-wiertarki i wierzcie mi wyglądały jak oryginały ale nie potrafią jeszcze podrobić porządnych walizek i to je zdradza .

415

Odp: GG FORUMOWE

Kupiłem małą szlifierkę kątową bosha zeszłego lata i jestem zadowolony. Wszystkie poprzednie tanie szlifierki zrywały zęby na przekładni kątowej albo przepalały silniki, bosh co prawda kosztował ok 600 stówek (kupiłem z allegro) 1400 w, szybko przestawialna osłona i rączka antywstrząsowa (na prawdę dużo daje)

416

Odp: GG FORUMOWE

ja mam bosha  duzego chodzi juz kupe czasu naprawde lekko nie ma i dziala bez rzazutu ani sie nie grzeje ani nic mocna maszyna

Fortschritt zt 423 a razy 2

417

Odp: GG FORUMOWE

nie wiem moze ja mam  jakiś felerny egzemplarz ..  albo coś nie teges ...     złoże reklamacje i się okaże

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

418

Odp: GG FORUMOWE

Kumpel  ze sklepu Bosha  kupił wiertarkę  i szajsen . Nie bardzo uznają reklamację też   .  Ja miałem  doczynienia z Einhelem "wiertara"    tęgi nie jest,  z Toya stare były twarde . Teraz mam Makteka czy jakoś tak coś  na bazie Makity  "podobno "  ,  za małego  diaxa (bosza ) tej firmy  dałem 175 zeta i jest ok .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

419

Odp: GG FORUMOWE

ja mam wiertarke boscha psb 500 i małą przecinarkę już ładnych parę lat i nie narzekam, jedynie w wiertarce rozłączanie udaru się wyrobiło więc zeszlifowałem te ząbki na tarczy od udaru bo nie potrzebuje tego i jest ok. na wkrętarkę einhela też nie narzekam. 2 lata mam też taki młot udarowy firmy FERM (jakaś holenderska firma) i też nie mam zarzutów. wszystko zależy na jaką partię towaru się trafi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

420

Odp: GG FORUMOWE

A najlepszym moim sprzętem to moja staruszka wiertarka. Metalowa obudowa, na pewno ponad 20 lat na karku i kręci smile