421

Odp: GG FORUMOWE

pewnie celma

E 516 na części
Telefon 695 076 269

422

Odp: GG FORUMOWE

Mam celme z bodajże 1972 roku. 500W 500obr/min. Robi robotę za stado innych wiertarek.  Stanęła w szranki z boschem o ile dobrze pamiętam 1050W 2600obr/min. Bosch przy 40-stym otworze 12mm miał spalone 5 wierteł i poszedł dymek z wirnika (po ostygnięciu chodziła dalej). Resztę czyli 180 otworów 12mm wierciła celma. potrzebne były 2 wiertła, z czego jedno się ukręciło.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

423

Odp: GG FORUMOWE

Też mam taką ale zębatki  poszły  bo ojciec założył wiertło żeby wywiercić dziury pod bolce do dolnych cięgien w opryskiwaczu , szarpło i klops . No ale nowe zębatki założone i pewnie pochodzi jeszcze z 20 lat wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

424

Odp: GG FORUMOWE

największe wiertło jakie jej zakładam to 25mm (przetoczone żeby w łeb pasowało). Na tym wiertle już czuć że ma ciężko.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

425

Odp: GG FORUMOWE

ja też mam jakąś wiertare z tamtych lat, duża z przekładnią 2 prędkości do udaru i 2 do normalnego wiercenia, na licencji boscha, kręci powoli ale skutecznie

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

426

Odp: GG FORUMOWE

właśnie chwilę temu sprzedałem bmke za 2000 smile a mam na oku ładną alfę 146 wie ktoś coś więcej o tych autach ?

427

Odp: GG FORUMOWE

jak chodziłem do szkoły to kumpel taką mial z silnikiem 1.4 16V, kopamiało ale też łykło. w miare dużo miejsca w srodku. tyle że części drogie i samochód nie za bardzo udany. sąsiad mój jest mechanikiem samochodowym i odradza bo i w benzynie i w dieslu nie ma szału. kumpel miał ją 5 drzwiową to z wyglądu nawet fajnie wyglądała ale ogólnie nie polecam. Oczywiście wybór należy do ciebie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

428

Odp: GG FORUMOWE

nie polecam żadnej alfy ..  jak coś klęknie to  masakra ...

kolega miał  model 155 twinspark ..  tam są 4 cylindy a 8 świec ...   oczywiscie nie standardowych ....  przez co koszt  świecy ze sredniej półki  2 lata temu kosztował  70zł .. patologia ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

429

Odp: GG FORUMOWE

ta to jest 146 diesel 1.9

430

Odp: GG FORUMOWE

a tego diesla miał kuzyn, nikt nie wie co jest gorsze beznzyna czy diesel ale ogólnie i jednego i drugiego nie warto

E 516 na części
Telefon 695 076 269

431

Odp: GG FORUMOWE

Jak stać cię na jedną alfę to stać  cię i na drugą wiecie  o co kaman na "części"  smile I chyba to się  sprawdza .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

432

Odp: GG FORUMOWE

A co powiecie o Mitsubishi Carisma rocznik powyżej 2000. Tak powiedzmy 2004

433 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2012-07-03 20:45:40)

Odp: GG FORUMOWE

japońce są zaje....ste :love: w silnikach benzynowych nie mają sobie równych.... np. 150 kucy z silnika 1.6 w latach `89 . bez turbiny :dance:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

434

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam wole większe silniki tak  6  garków :satan: Ach ten dźwięk  i ten moment obrotowy :satan:  No na te misiubisi nie narzekają  ale  to   się okaże wink No ja bym chciał jednego z Mitsubishi ale   evo  :satan:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

435

Odp: GG FORUMOWE

żona ma Carismę ,ale tą starszą 97 r 1,6 benzyna z gazem, w ciągu 3 lat przejechała 180 tysi, wymieniłem końcówki drążków, sworznie i sprzęgło, smile
samochód jest mega oszczędny, w miarę wygodny i super bez awaryjny
chyba ją sprzedam, bo limit jazdy bez większych inwestycji się wyczerpał
dobrze wyposażona:
ABS
centralny zamek
el.szyby 4  i lusterka
podgrzewane fotele
poduszki 2 z przodu+boczne w fotelach
fajna welurowa tapicerka

436

Odp: GG FORUMOWE

mam accorda  przez 2 lata  nie za wiele bo tylko  60 tys wymieniłem  koncówki drążków  oraz sworznie .. na wahaczach ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

437

Odp: GG FORUMOWE

Ha , bo wam się trafiły w dobrym stanie , kupcie od rzeźnika to w tedy pogadamy lol

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

438

Odp: GG FORUMOWE

smile)
szukanie dobrego auta to spore wyzwanie

439

Odp: GG FORUMOWE

Sabastian .. mogę powiedziec że sam z bratem jeste rzeźnikiem  dla aut i one chodzą ..   tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

440

Odp: GG FORUMOWE

Pielgrzymka poszła ja zostałem :-( ból straszny...

Rolnik z powołania:-)