1 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2012-06-06 19:48:38)

Temat: Mdw 527 Sts

Mało spotykany model macie jakieś poglądy na jego temat może ktoś w nim siedział jakie wrażenia ,nie za dużo elektroniki ? Koło mnie chodzi case 527 i dobrze sobie radzi .
http://www.konedata.net/MDW521.htm

2

Odp: Mdw 527 Sts

Kuzyn ma właśnie CASE 527 ale teraz będzie dopiero jego pierwszy sezon, wcześniej miał MDW 525H STS. dość długo był na allegro, kabina z półokrągłą szybą. I to była maszyna naprawdę wydajna. Samej kukurydzy położył nim bez problemu 300 hektarów. No i komfort pracy. Troche handluje kombajnami i mówił mi że właśnie 525H to super maszyna, już kilka ich sprowadził i w niedalekiej okolicy niego pracują bezproblemowo. Nie polecał za bardzo 525 na zwykłej skrzyni bo na dużych górach podobno wariator może nie wytrzymać zwłaszcza w kukurydzy bo wiadomo cięższa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: Mdw 527 Sts

Chyba wiem o kogo ci chodzi.

4

Odp: Mdw 527 Sts

a faktycznie możesz wiedzieć skoro jesteś z wyrzy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5

Odp: Mdw 527 Sts

Laszek napisał/a:

Kuzyn ma właśnie CASE 527 ale teraz będzie dopiero jego pierwszy sezon, wcześniej miał MDW 525H STS. dość długo był na allegro, kabina z półokrągłą szybą. I to była maszyna naprawdę wydajna. Samej kukurydzy położył nim bez problemu 300 hektarów. No i komfort pracy. Troche handluje kombajnami i mówił mi że właśnie 525H to super maszyna, już kilka ich sprowadził i w niedalekiej okolicy niego pracują bezproblemowo. Nie polecał za bardzo 525 na zwykłej skrzyni bo na dużych górach podobno wariator może nie wytrzymać zwłaszcza w kukurydzy bo wiadomo cięższa

ja to bym brał jak bym miał takiego kuzyna ,jak to MDW525H jest takie wydajne ? ale jak tak długo stał na allll to :hmmm:

6

Odp: Mdw 527 Sts

cena może i była dość duża ale porównując do claasa to jednak o ile młodszy za te pieniądze a jednak dodatkowy bęben też ma więc wydajność młocarni jest

E 516 na części
Telefon 695 076 269