Temat: Zacinający się rozdzielacz???

Witam, od kilku dni mam problem z układem hydraulicznym. Gdy podnoszę heder lub motowidła to podniesie mi trochę i stoi. robię to ponownie i znowu to samo, podnosi takimi impulsami, skokowo. zauważyłem też że kierownica się przycina. Jest może jakiś filtr który powinienem wyczyścić lub wymienić? Wiecie może od czego jest taki mały walec przy rozdzielaczu?

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

2

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

pierwsze to kamil naciągnij fest  pasek od napędu pompy i zobaczysz wtedy że nic się nie zacina

GG 16238418

3

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

no zobaczę dziś jak jest naciągnięty

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

4

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

Sprawdź też stan oleju, bo to może być przyczyna takich skoków.

5

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

okazało się że śruba puściła od napinania i paski były luźno, problem rozwiązany:)

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

6

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

witam


jestem tu nowy i nie wiem jak założyć nowego posta.

Problem dotyczy e512

Już trzeci raz w przeciągu dwóch dni , mam duże wycieki z przyspieszacza - ringi były wymieniane na nowe i nic to nie daje, ledwo dziś zjechałem z pola.
co robić ? pomocy

7

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

Czesc.Z ktorego masz wyciek?Prawy,czy lewy??

8

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

Może już pora na wymianę tłoczków i tulejek?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

nie potrafię określić prawy czy lewy, leje się z niego strasznie, z pola nie mogłem zjechać zalałem 5 l i po 100 metrach wszystko wyciekło.

właśnie fachowiec mówi mi, że wystarczy ringi wymienić na oryginalne, zamówił je o dopiero dziś odbiorę.
dwa dni temu założył mi ringi jakieś inne, zresztą już w maju robił mi coś z ringami, ale nie wspomniał  nic o tłoczkach i tulejkach

10

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

może też nie być dławika i przy przyśpieszaniu je rozsadza

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

11

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

Ja stawiam na to
http://fortschritt.home.pl/index.php?op … ;Itemid=31

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: Zacinający się rozdzielacz???

Panowie a czy może mi ktoś pomóc? Jestem tu nowy i właśnie dziś wracając z pola tuż przed domem na drodze skończył mi się skręt. Myślałem że to orbitrol, ale wysiadło mi wszystko! To znaczy wspomaganie, cała hydraulika od hederu mi nie działa. Olej jest ,paski nowe naciągnięte są, pompy po remoncie.Podejrzenie mam na jakiś zacięty zawór przy rozdzielaczu?