1

Temat: Claas hydraulika

Nie znalazłem odpowiedniego watku wiec założyłem nowy.
Problemem jest to ze cheder podnosi mi nierówno. między prawa strona a lewa jest jakies 10 cm róznicy jak na 3m heder to sporo. Podnoszenie wyglada tak ze podnosi nie równo. jak prawy siłownik dojdzie do końca to lewy dobija. W stojacym zbozy jest jeszcze ok ale w wyległym to tragedia. Cały problem rozpocza się op wymianie gumek w prawym silowniku . strasznie lał, a nie bylo czasu rozbierać drugiego. Lewy praktycznie nie leje. I teraz pytanie co sie dzieje . Czy hydraulika zapowietrzona czy w lewym tez trzeba zmieni uszczelniacze???

Rolnik z powołania:-)

2

Odp: Claas hydraulika

Pajej napisał/a:

Nie znalazłem odpowiedniego watku wiec założyłem nowy.
Problemem jest to ze cheder podnosi mi nierówno. między prawa strona a lewa jest jakies 10 cm róznicy jak na 3m heder to sporo. Podnoszenie wyglada tak ze podnosi nie równo. jak prawy siłownik dojdzie do końca to lewy dobija. W stojacym zbozy jest jeszcze ok ale w wyległym to tragedia. Cały problem rozpocza się op wymianie gumek w prawym silowniku . strasznie lał, a nie bylo czasu rozbierać drugiego. Lewy praktycznie nie leje. I teraz pytanie co sie dzieje . Czy hydraulika zapowietrzona czy w lewym tez trzeba zmieni uszczelniacze???

moim zdaniem trzeba odpowietrzyć.

3

Odp: Claas hydraulika

po pierwsze ...   w classach  jest tak iż  jeżeli  są 2 siłowniki   współpracujace ze sobą ... regeneruje się obydwa ...   ale może byc taka opcja że jest zapowietrzony  ale  az 10 cm ...  dziwne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile