Temat: Ursus C-385 kupno

Witam panowie jest do kupienia 80 za 6 tys do niewielkich w sumie poprawek blacharskich, lecz jest brak akumulatorów, kilku szyb bocznych i tylnich, do regeneracji pompa wtryskowa i wtryski, tagże nie da się odpalić na obecną chwilę, opony raczej z tylu kwalifikuja sie do wymiany chodz można by spróbować obskoczyć sezon trochę sa pod truchlale, ciągnik chodził do końca zeszlego sezonu. Jak według was opłaca się coś takiego wziąć podrobić na wsłasny użytek???. A zapomniał bym 2 lub 3 lata temu przechodził generalny remont skrzyni i silnika.

2

Odp: Ursus C-385 kupno

Ja bym wziął za takie pieniądze...

3

Odp: Ursus C-385 kupno

jak jeszcze ma dokumenty to bez wahania. nawet zeby podmalować i sprzedać za dyche...:)

4

Odp: Ursus C-385 kupno

dokumenty są

5

Odp: Ursus C-385 kupno

to kupuj, albo daj namiary to ja kupie i dobrą wódkę postawie:)

6

Odp: Ursus C-385 kupno

Wydasz na ten rok 2tyś na nią i będziesz śmigał.. Kup jakieś oponki używane trochę lepsze i będzie śmigał jak ta lala.. Ja bym na twoim miejscu Brał... Żeby ona była w takim stanie za 10 to nie.. ale za 6 i w dodatku z papierami ? Bez zastanowienia bym wziął i w wolnym czasie zrobił :beer:

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

7

Odp: Ursus C-385 kupno

jeśli miał byś czas na remont to bierz bez wachania

8

Odp: Ursus C-385 kupno

trudno powiedzieć i radzić że dla siebie, dla mnie ten traktor to niekończąca się opowieść. wiecznie coś się pierdzieli.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: Ursus C-385 kupno

chyba jutro do częstochowy pojadę podziękować bogu że jednak kupiłem 323 a nie 80-tke bo już blisko tego kroku byłem big_smile wink

10

Odp: Ursus C-385 kupno

Lepiej idź pieszo albo jeszcze lepiej - na kolanach... big_smile smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.