Temat: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Pytanie, z czego może wynikac to że mam brak wałka przekazu mocy (WOM) w zt-303??
Nie zwróciłem uwagi jak go oglądałem, no ale go nie ma, jest wejście zaślepione;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

2

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

może ukradli?

3

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Damian nie przejmuj sie nie jesteś sam:P też mam ten problem chociasz wałek mam ale luzem nawet odkrecałem ten dekiel zeby tam spojżeć czy sie nieda wsadzić go tam ale chyba nie mam tam żadnych trybów od tego.

4

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

@Fujitsu97, wajchę od włączania WOM-u masz ?

5

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Wajche mam. Ale w żadną pozycje nieda sie ją ustawić. Jedynie po środku cały czas jest.

6

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Ściągnijcie dekiel od skrzyni i wszystko się okaże.

7

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

a ja mam wajche i załącza nawet;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

8

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

To teraz dokup wał, obudowę i będziesz mieć WOM smile
Ja też jak kupiłem to było zaślepione, ale jakoś ciągnik bez WOM-u to jakieś nieporozumienie, więc dokupiłem części i założyłem.

9

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

czy ja wiem czy nieporozumienie  co zaczepiacie do forszaja na wom ?? no jak ktos ma agregat albo cuś napędzane womem to tak ale  szczeze mam  ten wom w forszaju i używał go moze 2 razy  i to 2 razy do kosiarki rotacyjnej ale jest poptostu za duzy do niej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

wojtas,ja wałek używam w forszu tylko do:rozsiewacz nawozu,agregat siewny,gnojak,prasa belowa,grabiarka,przewracałka,kosiarka,opryskiwacz,przyczepa samozbierająca,paszowóz.

11

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

@Marek323, to tak prawie wcale nie używasz smile

WOM musi być, ciągnik nie jest tylko do pługa i przyczepy.

12

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Dario ile płaciłeś za taki zestawik??
I gdzie to dostałeś??

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

13 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-12-21 00:04:23)

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Kupowałem to na samym początku i drogo dałem coś koło 450 zł. chyba z Warszawy to przyszło. Teraz bym pewnie taniej kupił w okolicach Złotoryi, ale teraz to już po fakcie.

14

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Damian zadzwoń do Żukowa gośc ma cmentarzysko fortschrittów na pewno sie dogadacie

tel.  606956625

15

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Wiem o kogo chodzi z Żukowa.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

16 Ostatnio edytowany przez marian 323 (2012-09-23 19:55:22)

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Pany problem mam z wypadajacym walkiem po peknieciu trche obudowy tam gdzie klin trzymal walek musze znalezc jaki sposob zeby go przymocowac bo denerwujace to chodzi tylko z agregatem uprawo siewnym i co podnoszenie i nawrocie zawsze wypadnie

17 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-09-23 20:39:51)

Odp: Brak wałka przekazu mocy w zt-303

Przyłap  spawem tylko  delikatnie na razie   . Ojciec  to przerobił bo był zaspawany "beznadziejnie " .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "