Temat: Rzrzutnik własnej konstrukcji

Koledzy tak mnie naszło żeby zrobić od podstaw rozrzutnik taki około 8 ton ładowności konstrukcję oprał bym na moście z kołami od stara 66 bo taki posiadam rama z grubego kształtownika adapter poziomy 2 wałkowy przekładnie posiadam ze 3 to bym jakąś dobrał. Co o tym myślcie ? dodam że  w latach 80-tych mój ojciec zrobił sam rozrzutnik do 60-tki pamiętam że w sezonie praktycznie nie stał na podwórku tylko cały czas go pożyczali więc swoje wyrobił i nadal pracuje u mnie praktycznie bezawaryjnie smile czekam na wasze opnie jak spotkam się z pozytywnymi to zaczynam gromadzić materiał i zimą coś bym zaczynał rzeźbić big_smile

2

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

chcesz to  ci sprzedam gównomiotA .  jedno osiowy jest

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

ale jak zwykły 4 tonowy to dzięki taki to mam wink

4

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

no to nadstawki big_smile  mam tak w drugim i  brandyske gnoju   pakuje na rozrzutnik i troche zostaje  big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

A może jakąś ramę z T 088  skombinuj ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

6

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

Krzychu jak masz trochę złomu i kilka przekładni do tego trochę czasu i dużo chęci to jak najbardziej powinieneś zrobić sobie fajnego gówno miota .

7

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

materiału trochę mam swojego resztę dokupię (mam na myśli blachę na burty i kształtownik na ramę , taśmę zębatki łańcuchy koła z mostem przekładnie rury na wałki mam smile a czas hmm trochę ciężko z tym ale ojciec mówi że mi pomoże jak zrobił kiedyś jeden to może i drugi wink ps. jak coś zacznę działać w temacie to wstawię fotki.

8

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

nie zapomnij o komputerze, bez tego nie ma roboty.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

To powodzenia ! :pa:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: Rzrzutnik własnej konstrukcji

a nie lepsze pionowe wałki?