Temat: Odpadło koło

Dziś podczas koszenia kukurydzy urwało mi półoś od zwolnicy do koła, a co za tym idzie koło przednie lewe odpadło. Tragedia mój E-514 spędza noc w samotności na polu. Co prawda zwolnica już wymontowana dzięki pomocy kolegi, który podniósł mi pół kombajnu manem z hdsem (nie lada wyczyn).   Takiej awarii nie mogłem sobie nawet wyśnić.

2

Odp: Odpadło koło

! niesamowite

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Odpadło koło

:wow:

Odp: Odpadło koło

Też miałem taką awarie w tytm sezonie w seoim clasie łożysko się rozleciało i zwojnica się rozjechała naszczęście w pore się to zauważyło i nie spadło wczasie jazdy ale kombajn spędził noc na polu a ja razem znim, bo szkoda było go zostawić by go rozszabrowali zadaleko od domy, na drugi dzień pojechałem po łożysko za 25zł, i godzine puziniej kombajn był już na podwórku.

5

Odp: Odpadło koło

ludzie psy, koleżanka po imprezie pod świetlicą zostawiła auto na dwa dni, ukradli przednie koła z 306tki.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Odpadło koło

Dziś po paru godzinach walki, kupnie 2 zwolnicy od handlarza przełożeniu osi - kombajn na podwórku. Teraz pora na naprawę uszkodzonych elementów przystawki i kombajnu.

7 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-10-07 22:21:32)

Odp: Odpadło koło

Dużo  uszkodzeń Masz ? U mnie kombajn na pieńkach stał tydzień  jak sprawdzaliśmy stan zębatek  .    Ja dzisiaj  zauważyłem że nie mam dolnej części tylnego  zderzaka w swojej e36  po imprezie !!! Teraz  ma goły tyłek a raczej mini !   Dobrze że kołpaków nie zakładałem .  Co za ciule !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8

Odp: Odpadło koło

przecie ludzie to my
aż dziw ze nie zabrali całej na czesci

9

Odp: Odpadło koło

Całego zderzaka nie zdejmiesz w chwilę , a zapotrzemowanie było tylko na dół. Swego czasu jak rozbierałem forda na części odkręciłem malownice przednie koła do bagażnika oczywiście nie zamknięty. Rano już po nowych zimówkach z felgami śladu nie było. Posadziłem  maliny pół kilometra od domu też mi zrywają.

10

Odp: Odpadło koło

Powyginanych trochę blach, lekko zagięty zbiornik hds'em, no i przy przystawce wałki trochę blach. Ale dziś już wszystko uruchomione nawet z 10 ton nakosiłem. Wał od docinaczy lekko skrzywiony ale jakoś hula, w przyszłym sezonie pewnie trzeba będzie pomyśleć o wymianie. No i kombajn na wyglądzie trochę stracił, A wiosną cały odmalowany był itp. sad