Temat: Brak napędu w tylnym moście zt303

Witam jak w temacie coś sie stało w czasie orki jadąc na blokadzie cos strzelił i tył przestał ciągnąć ! Dodam ze biegi wchodzą normalnie  ! Co sie mogło stać i od czego zacząć żeby to zlokalizować !!!!

2

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

Ciągnik na lewarek i pokręć kołami, morze tylko zcieło śruby w zwolnicach.Znajomy handlarz kupił za grosze takiego , wszyscy mechanicy w okolicy mówili że to atak a to była wina zciętych śrub.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

Dzieki za podpowiedz dzisiaj sie za to wezme !!!!

4

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

A nie ukręciłeś czasem półosi?

5

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

jak ci objechało atak i talerz to nie wesoło...

6

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

Witam Forszak rozebrany i zerwane są frezy w piaście napedu  półoś cała !!! prosze o pomoc jak to coś sie nazywa fachowo !!!!!!!!

7 Ostatnio edytowany przez jarek84_jk (2012-09-29 20:56:28)

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

A chodzi o to o to co jest przykrecone do satelit i w to wchodzi półoś! Przepraszam ale nie widziałem tego ale rozbierał to mój ojciec i tą cześć ma ze sobą jak zrobie fotke to wstawie moze bedzie łatwiej i jasniej!!!!!!!

8 Ostatnio edytowany przez jarek84_jk (2012-09-29 20:59:27)

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

http://www.fotoload.pl/123aa49/1906ffbb93e084efa57eba564c30f3ea19038_min.jpg         Wygląda to tak w środku wszystko zerwało !!!!!

9

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

Zwolnice w naszych sprzętach są z Tygrysów. One zasadniczo się nie psują. Chyba, że ktoś ma pecha.

10

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

No forszak zrobiony troche czasu to zajeło !!! Przy okazji wymieniony cylinderek uszczelniacz na półosi i wszystkie szpilki !!! Koszt około 700 zł ale myślę że teraz juz pochula trochę czasu !!!

11

Odp: Brak napędu w tylnym moście zt303

Było pstryknoć parę fotek i wkleić smile