21

Odp: Fortschritt MDW E524

komputer dobry dopóki nie siądzie ,najgorsze że jak się usiądzie to na początku nie wiadomo co do czego bo w 512 takich bajerów niema

22 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2012-09-25 22:12:08)

Odp: Fortschritt MDW E524

wielki komputer... Ci co telewizory naprawiają też powinni go zrobić tongue na komputerze możesz sprawdzić ile ha skoszone i ile ha/h z ostatniej pracy aby jeśli nie skasowane było...

23

Odp: Fortschritt MDW E524

do transportu zdejmowałeś koła ? bo nie wiem co zrobić

24

Odp: Fortschritt MDW E524

zależy od lawety kierowcy i   odległości ..  wnioskuje ze kupiłes  forszaja ...  więc na lawete   jak nie przekracza  gabarytów to koła  zostaw .  4 łańcuchy na osie i  jazda ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2012-10-16 22:50:29)

Odp: Fortschritt MDW E524

nie zdejemowałem, jedynie powietrza spuściłem i takie poszerzenia były założone. Na pierwszej stronie zdjęcia masz

26

Odp: Fortschritt MDW E524

Tylko że jest problem bo most ma 3,8 a kombajn na kolach ma 4,2 szkoda mi trochę opon bo to jednak jest ciężar. Ale jak nie będzie wyjścia to trzeba będzie zdjąć.

27

Odp: Fortschritt MDW E524

nic się nie stanie ..  ani  opon nie potniesz ani nie popękaja ...  nie ma takiej opcji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Fortschritt MDW E524

no wiesz do pewności je odkręcę to nie potrwa długo

29

Odp: Fortschritt MDW E524

Wstaw fotki z tego transportu

Rolnik z powołania:-)

30

Odp: Fortschritt MDW E524

za tydzień bo szukałem transportu