1

Temat: neptun

ja miałem taki kombajn  na małę arealy typu  3- 4 ha to spokojnie starcza gozej jak ktos ma z  15 to bedzie miał  co do doginania tym kombajnem duzo wydajniejsze sa stoll-y  miałem posejdona naptuna kleine i stolla ten ostatni najbardziej udany mial własny naped  od przekaznika mocy szedł nawet w najtrudniejszych warunkach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2 Ostatnio edytowany przez Marcino (2008-09-20 22:19:39)

Odp: neptun

ja swojego neptuna mam od 5lat swoich mam do kopania niecałe 3h ale ogółem kopie 15-20h na sezon nie chwale sie ale troche o nim wiem i chodzi mi dobrze ciagam to c-360 kiedyś jeszcze kupiłem jednego neptuna po cenie złomu to z osi i z odciętej ramy oraz elemętów co szło wyciąć to zrobiłem lawete do słomy 2,50/6m a siłowniki od kosza podnoszenia korzeni zamontowałem jako wspomagające podnoszenie do 303

3

Odp: neptun

Mam takie pytanie czy tym kombajnem dało by radę wykopać buraki pastewne?

4

Odp: neptun

marne szanse ...  połamie je nuż  i będzie kicha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: neptun

musiały by być pastewne do mechanicznego zbiory, rosną bardziej w ziemi a nie na wierzchy, pamiętam jak jeszcze sialiśmy pastewne do bydła to jedna paczka nasion była właśnie do zbioru mechanicznego a my robiliśmy wszystko ręcznie to wszyscy tylko ku***wali na nie smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269