Temat: opis Kontrolek e 512

Koledzy, od czego jest ostatnia kontrolka po prawej stronie w forszaju e 512 ta za kontrolką ładowania ( ostatnia )???
Jak dam gazu na 2000obr to zaczyna się świecić na niższych obrotach nie świeci.

2

Odp: opis Kontrolek e 512

nie jestem pewny bo dobrze nie pamiętam ale wydaje mi się że od zapchania filtra powietrza...

3

Odp: opis Kontrolek e 512

A to ustrojstwo które znajduje się pod zegarem ciśnienia .Taka z tymi pięcioma otworkami do czego to służy .Gdzieś na forum jest opis tych kontrolek ale nie mogę zlokalizować .Człowiek ma sklerozę.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4

Odp: opis Kontrolek e 512

taka siateczka tak? to jest od nagrzania świecy jak ci się nagrzeje odpowiednio żarnik w świecy w kolektorze ssącym to tam się powinna też taka spiralka zajarzyć na czerwono...

5

Odp: opis Kontrolek e 512

Dzięki  Krzychu .Przy odpalaniu w sobotę miałem dymy z instalacji aż ta siateczka właśnie zajażyła sie na czerwono ,ale nic grożnego się nie stało .Nastąpiło lekkie zwarcie .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

6

Odp: opis Kontrolek e 512

Siemka wpilnie potrzebuje się dowiedzieć co to za kontrolka

http://www.fotoload.pl/123aa73/089bd5586817ca9d09282d2967937f497008_min.jpg

7

Odp: opis Kontrolek e 512

filtr powietrza

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: opis Kontrolek e 512

Nie wiedziałem gdzie napisać  , mam problem . Jak podłączyć  koguta w E512 ? Nie miał koguta  ba ,  nie miał  dachu bo ktoś  zajumał  big_smile. Tak więc koguta podłączyłem pod włącznik do tego przeznaczony  "Oryginalny ". I po włączeniu kogut działa. Jednak mam problem z czujnikiem pełnego  zbiornika . Jak go podłączę  to nic się  nie świeci  :nie_wiem:  Ktoś pomoże ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

9 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-11-10 16:36:44)

Odp: opis Kontrolek e 512

Sory że post pod postem ale  kontrolka od pełnego zbiornika zapala się jak jest pełny zbiornik tylko czy  i pod czas   czas jazdy po  drodze ? Ktoś mi to  wyjaśni ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: opis Kontrolek e 512

Powinna i tak i tak się palić raz abyś wiedział że masz pełen zbiornik a dwa że jedziesz z włączonym po drodze.

11 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-11-21 18:39:07)

Odp: opis Kontrolek e 512

No to klops  bo działa tylko jak jest włączony włącznik a jak jest  na obwodzie czujnika  to bezpiecznik  wywala  hmm .

No i działa kogut :smiley: Od izolowany  został  czujnik w zbiorniku ziarna  bo  prąd  uciekał nim   i teraz wszystko  gra  i  buczy .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "