61

Odp: Co można przerobić

Jest to tańsze niż regeneracja głównej pompy hydraulicznej, a podejrzewam że lepiej będzie działać ta pompa niż org. Fortschritt'a. Mam ciągnik jumza i hydraulika Forszaja nawet w minimalnym stopniu nie dorównuje hydraulice jumza. Gdy będzie czas też dokonam takiej modyfikacji. Zastanawia mnie jeszcze ten taki mały obwód, który oryginalnie idzie z pompy gdzieś do skrzyni/rozdzielacza.

62 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2012-11-17 22:04:19)

Odp: Co można przerobić

Ja przez 3 lata miałem nsz 32 okrągłą i dawała radę ( nie wiem ile poprzedni właściciel na niej jeździł ) w tym roku wymieniłem na nsz 40 płaską i działa bardzo dobrze

63

Odp: Co można przerobić

Panowie Ruska pompa przy Belarusie + tur 3 lata i złom zakłada siię nową za 230 zł. tyle płaciłem w zeszłym tygodniu + przesyłak w 1025 mam 50 juz drugi rok i spokojnie jeszcze kilka sezonów popracuje 4 Gassnera na małych obrotach podnosi i obraca

64

Odp: Co można przerobić

Klucz założyłem (wtoczyłem i przyspawałem) 21 można i 22 nasadkę przedłużaną bo nie miałem wieloklina co napędza pompę(jak ktoś wie gdzie można taki wieloklin kupić to byłbym wdzięczny)

Powiedz od jakiego ruska jest pompa może ktoś ma katalog to znajdziemy. Obok mnie jest sklep z częściami do rosyjskich ciągników jak ustalimy to dowiem się o cenę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

65

Odp: Co można przerobić

No ale co z tym rozdzielaczem oryginalna dostaje wysokie ciśnienie i niskie  a tu?

66

Odp: Co można przerobić

Nic ,  rezygnujemy ze sterowania mamy tylko góra-dół

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

67

Odp: Co można przerobić

z jakiego sterowania z tego co sie orietuje to trzeba zaslepic dwa przewody te ciekie co ida do pompy czyli jakich funkcji nam ubedzie

Fortschritt zt 423 a razy 2

68

Odp: Co można przerobić

Piotrfire nie mam pewności ale te pompy są w kamazach i białoruśkach budowlanych pewnie i mtz ma taki sam wieloklin.Nie jestem pewny ale 32 i 50 mogą mieć taki sam frez, trzeba to sprawdzić ale ja nie mam dostępu do pompy 32 a i 50 już jest założona.

69

Odp: Co można przerobić

z jakiego sterowania z tego co sie orietuje to trzeba zaslepic dwa przewody te ciekie co ida do pompy czyli jakich funkcji nam ubedzie

Sterowania pracą podnośnika poczytaj wątek "rozpiska rozdzielacza"  http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 209#p89209 dokładnie ten punkt :3. Rysunek przekrojowy – RV, VW1, VR2

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

70

Odp: Co można przerobić

Jak widać nawet stary poczciwy ZT 303 może pracować kierowany GPSem. A oto przykład. Z anteną John Deere star fire itc cool http://imageshack.us/a/img62/9269/bild0107p6308v5x.jpg

71

Odp: Co można przerobić

michu23 zadzwoń 792241437 bo PW nie działa i sprawdź e-maila.

72

Odp: Co można przerobić

ok tomek jestesmy w kontakcie na e-mailu bede do ciebie dzwonic po nowym roku

Fortschritt zt 423 a razy 2

73

Odp: Co można przerobić

tomek wyslalem ci e-maila w sprawie pompy

Fortschritt zt 423 a razy 2

74

Odp: Co można przerobić

koledzy a ktore sa te wejscia przy rozdzielaczu ktore trzeba zaslepic gdy zmianiamy pompe na ruska

Fortschritt zt 423 a razy 2

75

Odp: Co można przerobić

Zaślepić tylko trzeba te trzecie wyjście z pompy oryginalnej to jest chyba zasilanie małego obiegu i więcej to nic ją nie zaślepialem

76

Odp: Co można przerobić

I ogólnie zadowolony jesteś z funkcjonowania hydrauliki na pompie od ruska?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

77

Odp: Co można przerobić

Oryginalna pompa od forszaja się chowa przy ruskiej !!!!!

GG 16238418

78

Odp: Co można przerobić

Panowie kupiłem tokarkę więc chyba ruszę z masową produkcją kołnierzy do ruskich pomp

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

79

Odp: Co można przerobić

ale w ktorym miejscu ono sie znajduje na rozdzielaczu

Fortschritt zt 423 a razy 2

80 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-01-11 13:34:59)

Odp: Co można przerobić

Szeryfie skoro dorabiałbyś mocowanie ruskiej pompy do forsza to byłbym zainteresowany tym elementem. Właśnie robie porządek w garażu i znalazłem też jedną starą pompę, rozkręciłem ją i tak se myślę żeby tą ruską pompę połączyć do tego kołnierza od oryginalnej pompy tak żeby pozostał oryginalny wyłącznik pompy

E 516 na części
Telefon 695 076 269