1,501

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

1,502

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam i pozdrawiam

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,503

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam mam na imię Tomek pochodzę z Godzisławia pow.szczecinecki woj.zachodniopomorskie,od niedawna posiadam sieczkarnie e 281 c a w planach mam zakup zt323 a

1,504

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć imiennik .

1,505

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Tomek.

1,506

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Łukasz8468 napisał/a:

Część a co zamierzasz kupić jeśli można wiedzieć

Można wiedzieć. Przymierzam się do zakupu 512.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,507

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowo zarejestrowanych .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,508

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sawek.1990 napisał/a:
Łukasz8468 napisał/a:

Część a co zamierzasz kupić jeśli można wiedzieć

Można wiedzieć. Przymierzam się do zakupu 512.

no to podobnie jak ja

1,509

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemanko Tomaszku

1,510

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowych kolegów

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,511

Odp: Powiedzcie coś o sobie

lobo1981 napisał/a:

Witam mam na imię Tomek pochodzę z Godzisławia pow.szczecinecki woj.zachodniopomorskie,od niedawna posiadam sieczkarnie e 281 c a w planach mam zakup zt323 a

Witam kolegę z województwa smile

1,512

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dzięki koledzy za miłe przyjęcie :-)

1,513

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemasz Lobo ^^

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,514

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam! Mam na imię Rafał i od niedawna prowadzę blog rolniczy http://arura.pl na którym skupiam się na maszynach używanych przez naszych rolników.
Traktory, kombajny i sieczkarnie Fortschritt bywają dosyć często opisywane na moim blogu i zwykle ludzie wypowiadają się o nich w bardzo pochlebny sposób. Większość z nich jest zadowolona z tych maszyn i bardzo je sobie ceni. Mój sąsiad od 8 lat używa traktora Fortschritt ZT 323-A i ostatnio długo z nim rozmawiałem na jego temat. Jeden wniosek jaki mi się nasuwa: 100% zadowolenia! Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników i miłośników marki Fortschritt.

1,515

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam

1,516

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy na forum smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,517

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Rafał.

1,518

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy w krainie Oz.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,519

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy, witamy smile

pegaziu napisał/a:

...Mój sąsiad od 8 lat używa traktora Fortschritt ZT 323-A i ostatnio długo z nim rozmawiałem na jego temat. Jeden wniosek jaki mi się nasuwa: 100% zadowolenia! Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników i miłośników marki Fortschritt.

Imię, traktor, pole, a zwłaszcza te piękne samoloty... :hmmm: Wszystko się zgadza :dance: Znamy się dobrze, tak więc pozdrowienia dla sąsiada smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,520

Odp: Powiedzcie coś o sobie

w temacie czy nie ale o sobie big_smile  Zaręczyłem się panowie smile ślub 05.10.2013 orkiestra już jest wybrana, sala tez, nie wiem jaką wódkę wybrać ... ? po głowie chodzi mi Krakus premium ....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38