1,521

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Gorzałę to wybierz taką najmniej chodliwą ale jeszcze dobrą , taką najmniej podrabiają . A jeszcze koniecznie weź fakturę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,522

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mi po weselu wódki zostało 120 butelek Lodowej w kwadratowych butelkach ale to było....16lat temu wink

1,523

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, mam na imię Michał. Sam nie posiadam gospodarstwa, ale 2 moich wujków posiada. Czasem pomagam im w pracy. Od kąt kilka lat temu zobaczyłem pierwszy raz 323A Bardzo się interesuje marką Fortschritt. Jestem geodetą, więc jak by ktoś potrzebował pomocy to śmiało pisać smile Mieszkam w Unisławiu-powiat chełmiński woj. Kujawsko-Pomorskie. P.S. Moja ksywka to do tego że lubuje się w koniach Fryzyjskich a nie w fryzurach wink

1,524

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Andrew89 napisał/a:

w temacie czy nie ale o sobie big_smile  Zaręczyłem się panowie smile ślub 05.10.2013 orkiestra już jest wybrana, sala tez, nie wiem jaką wódkę wybrać ... ? po głowie chodzi mi Krakus premium ....

Witam w klubie.Ja żenie się 29.06.2013 a wódeczkę już wybrałem ma być Stock,ponoć dobra a wuja ma sklep to po upuście będzie :walka:

1,525

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Michał ,patrzę i nie wierzę Zarejestrowany: 2007-10-21 a masz  trzy posty z czego dwa dziś ?

1,526

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pamiętam jak kuzyn się żenił to wódkę kupował w makro, gdzie, po okazaniu jakiegoś zaświadczenia dostał spory upust na tyle, że znajomy który ma spore obroty w swoim sklepie stwierdził, że takiej ceny nigdy nie uzyska, może tam spróbujcie. Powodzenia i dużo szczęścia chłopy!!!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,527

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Michał! Poszło PW do Ciebie smile Koseś u Ciebie to pewnie ta wódeczka się zepsuje u my na  zlocie zapaleńców Forszaja moglibyśmy zadbać by się nie popsuła smile żartuję oczywiście. Ja na swoim weselu miałem Żołądkową gorzką białą ale wtedy dopiero wchodziła była o niebo lepsza. Wyborowa polecam, choć jak raz piliśmy Absolut Vódkę to później Wyborowa nam nie smakowała. Pozdro dla wszystkich smakoszy smile

1,528

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Grzesiu szwagrowie a mam ich trzech  w rok opróżnili zapasy do dna i po roku ledwo na chrzciny starczyło smile

1,529

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja miałem de lux ale jeszcze tą co była dobra. jest u nas taka hurtownia alkoholi i napoi to jak kupywałem tam wszystko to upust był konkretny, możliwość była oddania całego nieruszonego kartonu z wódką jak by dużo zostało. w sklepie jak kosztowała po 20 za pół litra to tam wychodziło po 16

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,530

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dla żeniacy. Powrozy tanio sprzedam.

1,531

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja na swoje wesele kupowałem żubrówkę

1,532

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Obiecać, że swój najlepszy kawałek mięsa będziecie wkładać w tę samą du.ę do końca życia. Powodzenia !

1,533

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sławek 42 Jesteś jak zwykle bezpośredni i bezkonkurencyjny... big_smile

1,534

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dzięki. Staram się patrzeć na otoczenie obiektywnie.

1,535

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sławek 42 To się nazywa dobitna szczerość. Tak trzymać smile

1,536

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Sławek, a co Agnieszka na te Twoje wywody?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,537

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Oj tam , oj tam , Marek musiałeś Mu to zrobić?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,538 Ostatnio edytowany przez Pajej (2012-12-09 11:17:20)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Chlopy zastanówcie sie jeszcze możecie sie wycofać z żeniaczki. Co was tak naszło wszystkich?
co do wódeczki prosta sprawa jesteśmy  rolnikami wiec do tematu trzeba podejść odpowiednio. Ja kupuje tylko polskie wódki po pierwsze lepiej mi wchodzą (sobieski lepiej niz bols czy Finlandia) a po drugie ważniejsze przemysł gorzelniany zdejmuje z rynku zboże kiepskiej jakości. Moze się zdarzy kiepski rok i zborze porosnąć i co wtedy? Jesli polskie gorzelnictwo przetrwa to tam upchniemy towar jesli nie to gdzie? dlatego pijmy polskie wódki
Na wesele tez proponuje wyborowa ładnie wchodzi, jak ktoś lubi to tez krupnik taki duś delikatny w smaku tylko ta nazwa beznadziejna

fryzomaniak napisał/a:

Jestem geodetą, więc jak by ktoś potrzebował pomocy to śmiało pisać smile

Mam takie pytańko geoportal cos mi nie chce działać a muszę sprawdzić powierzchnie działki, która mam zamiar wydzierżawić. mógłbyś mi polecić jakąś inna podobna stronke?

Rolnik z powołania:-)

1,539

Odp: Powiedzcie coś o sobie

u mnie z geoportalem zero problemu, a zaakceptowałeś regulamin?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,540

Odp: Powiedzcie coś o sobie

tak. teraz otworzyli geoportal 2 i na nim mi działa wszystko. tak ze juz wszystko wiem

Rolnik z powołania:-)