561

Odp: GG FORUMOWE

podobne produkowane były w Zamościu

Sprzedam U-4514

562

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy mam prośbę do posiadaczy 323 mógłby ktoś wrzucić fotkę tego przycisku od 2 stopnia sprzęgła co jest pod pedałem w ścianie kabiny... bo u mnie jest sam włącznik bez przycisku i muszę coś takiego dorobić...  będę wdzięczny.

563 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-12-05 22:46:56)

Odp: GG FORUMOWE

www1.za10groszy.pl
panowie co myślicie o tym? ja próbuje z telefonami i tabletami ale na razie lipa... czy ktoś korzystał z tego serwisu z was i udało mu się wylicytować cokolwiek???

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

564

Odp: GG FORUMOWE

Daj sobie z tym spokój, chyba że masz nadmiar gotówki to możesz przeznaczyć ją na ten hazard. Jak znajdę to podam link z opisem działania tego oszustwa.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

565

Odp: GG FORUMOWE

mam takie pytanie: chodzi o to że posiadam kategorię prawa jazdy C i chciałbym kupić jakiegoś stara albo ifę tak żeby sobie paszy samemu przywieźć ewentualnie raz kiedyś jakiś piach etc. jak to w gospodarstwie. I mam w związku z tym pytanie czy muszę robić jakieś dodatkowe kursy na przewóz rzeczy czy jak to się tam nazywa i do tego jakieś psychotesty ? czy u sam u siebie w gospodarstwie mogę jeździć normalnie z tym C ? bo różni kumple mi różne odpowiedzi dają i już zgłupiałem.

566 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2012-12-12 09:57:50)

Odp: GG FORUMOWE

Witam, u mnie znajomy miał ifę na gospodarstwo i mówił że nic nie musi mieć (kursów i tacha).
Prawko kat. C załatwia sprawę dla własnego użytku. Najlepiej to się dopytać w wydziale komunikacji albo drogówki, tam dostaniesz rzetelne informacje.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

567

Odp: GG FORUMOWE

Najlepiej zadzwoń do ITD ale z tego co pamiętam to na gospodarstwo nic nie trzeba chociaż z dziesięć lat temu jak mnie policja zatrzymała w starze to chcieli świadectwo i na nic się zdały tłumaczenia że samochód jest mój prywatny na gospodarstwo a że jechał ze mną szwagier to się on przesiadł jednak odjechaliśmy 200m i zrobiliśmy z powrotem zamianę gdyż szwagier był po kielichu i jak by nas dalej złapali to by się nie ciekawie skończyło wink

568

Odp: GG FORUMOWE

jest coś takiego że nie musisz mieć nawet chyba tachografu prawko na C starcza tylko do  100 km od gospodarstwa opisywali kiedyś to w tygodniku rolniczym

569

Odp: GG FORUMOWE

Mi kolega który jeździ z burakami mówił że do 50km.

570

Odp: GG FORUMOWE

A niech Sławek42 się wypowie, bo jest po przejściach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

571

Odp: GG FORUMOWE

co to jest? mam to w kolektorze wodnym nigdzie nie jest podłączone
http://img94.imageshack.us/img94/2484/dscn3852j.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Rolnik z powołania:-)

572

Odp: GG FORUMOWE

też mam coś takiego w zt300 w 323 nie.

573

Odp: GG FORUMOWE

To jest czujnik do włączania wentylatora chłodnicy.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

574

Odp: GG FORUMOWE

nie czujnik od wentylatora mam w innym miejscu zaraz obok wentylatora. patrząc od strony kierowcy to tuz przed łopatkami. wiem bo to mi szwankowało

Rolnik z powołania:-)

575

Odp: GG FORUMOWE

to co masz przy pompie wodnej to chyba jest ta pierdoła co załącza elektromagnes ,jak się woda zagrzewa do iluś tam stopni to ci się wentylator obraca na pełnych obrotach ale nie jestem pewien.

576

Odp: GG FORUMOWE

Pajej to co masz na pompie to szczotka przekazująca prąd na elektromagnes.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

577

Odp: GG FORUMOWE

Pajej widze na tym zdięciu że do elektrozaworu od płomieniówki nie masz podłonczonego paliwa a to drugie to czujnik od wentylatora

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

578

Odp: GG FORUMOWE

co do płomieniówki to wiem odłączyłem bo nie grzała, a paliwo z niej lało teraz jest wymontowana, ale zamontuje ja. Ten czujnik tez chyba wywale bo wentylator mam na sztywno, bo cyrki z nim byly

Rolnik z powołania:-)

579

Odp: GG FORUMOWE

Płomieiówka to jest bardzo dobra sprawa, nie wyrzucaj jej. Ja zamontowałem zawór z elektrowłącznikiem od LPG i leje mi paliwo kiedy ja chcę. Założyłem zbiorniczek od płynu hamulcowego za 7zł, a stare zasilenia nadmiaru wtrysków połączyłem. Wyeliminowałem problem niekontrolowanej cieknącej płomieniówki.

580

Odp: GG FORUMOWE

ja płomieniówki nie mysle wyzucic chce wyrzucic ten czujnik od wiatraka.
z plomieniówka planuje zrobic tak dodatkowy zbiorniczek jak ty tylko na grawitacje puscic. po drodze jakis reczny zaworek dla bezpieczeństwa i ma grać

Rolnik z powołania:-)