1,541

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jeśli chodzi o geoportal to osobiście nie polecam. Jest on bardzo rzadko aktualizowany. Po za tym tam powierzchnie mierzysz graficznie i są duże rozbieżności. Osobiście proponuję żeby właściciel działki udał się do starostwa powiatowego po wypis z ewidencji gruntów i budynków, tam będzie powierzchnia całości i osobno każdej klasy gleby. Niestety ten wypis może zamówić tylko właściciel działki, chociaż można poprosić urzędnika i może poda powierzchnie. Koszt wypisu to niecałe 4 zł za działkę. Swoją drogą jeśli chodzi o powierzchnie działek to jeśli ktoś kupił działkę to polecam zamówienie w starostwie kopi mapy ewidencji gruntów i budynków na te działki. Koszt to około 10 zł. Ostatnio często mam że rolnicy którzy kupili działki nie uprawiają jej całej. Bo ktoś kiedyś zniszczył kamienie graniczne i miedza może już nie być tak jak granica. Ostatnio po pomiarze gospodarz dowiedział się że ma jeszcze 22 ary pola do uprawy, bo sprzedający mówił że granica " idzie" na drzewo, a okazało się że 11 metrów w pole sąsiada i odzyskał ziemię. Na tych mapach jest kształt działki. Można z nich pomierzyć długości granic i zobaczyć czy miedza idzie tak jak granica. Polecam:)

1,542

Odp: Powiedzcie coś o sobie

MAREKPE napisał/a:

Pamiętam jak kuzyn się żenił to wódkę kupował w makro, gdzie, po okazaniu jakiegoś zaświadczenia dostał spory upust na tyle, że znajomy który ma spore obroty w swoim sklepie stwierdził, że takiej ceny nigdy nie uzyska, może tam spróbujcie. Powodzenia i dużo szczęścia chłopy!!!

te zaswiadczenie to koncesja...., wtedy rabat, moje auta dla makro towar wożą...:)

1,543

Odp: Powiedzcie coś o sobie

to może znasz jakieś ceny z okazaniem koncesji na wódkę ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,544

Odp: Powiedzcie coś o sobie

x2x napisał/a:
MAREKPE napisał/a:

Pamiętam jak kuzyn się żenił to wódkę kupował w makro, gdzie, po okazaniu jakiegoś zaświadczenia dostał spory upust na tyle, że znajomy który ma spore obroty w swoim sklepie stwierdził, że takiej ceny nigdy nie uzyska, może tam spróbujcie. Powodzenia i dużo szczęścia chłopy!!!

te zaswiadczenie to koncesja...., wtedy rabat, moje auta dla makro towar wożą...:)

Nie koncesja tylko świstek, że wóda idzie na jego wesele, taka promocja dla nowożeńców.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,545

Odp: Powiedzcie coś o sobie

obowiązująca jeszcze ? sorki że tak dopytuje o wszystko, ale w temacie handlu i promocji w marketach jestem zielony, troszkę czasu mi nie wystarcza

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,546

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tez chętnie poczytam na temat wódki bo u mnie choć jescze czas , bo wesele 17.05.2014 ale sala juz zaklepana ,orkiestry szukam i wódki smile

1,547

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Bombay tego Ci u nas dostatek smile

1,548

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dzwońcie do Makro, albo na stronach w necie szukajcie, kuzyn w necie znalazł tę promocję. Nie pamiętam szczegółów bo to było kilka latek temu ale różnica była kolosalna.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,549

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Sławek jak coś p..nie to nie ma h..a :wow:
Ale coś w tym jest


http://mistrzowie.org/484324

1,550

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich.

Na imię mam Igor.  Forum przeglądam od ponad dwóch lat. To chyba najlepsze i najbardziej poukładane forum jakie znam. Prywatnie jestem bratem Bartosza955. Zdecydowałem się wreszcie zarejestrować na forum, żeby przyłączyć się do społeczności fanów made in DDR. Na podwórku obecnie mam ZT323A, C-355, WUKO M-1 oraz e-512 w częściach pierwszych. Jak skończymy reanimację, może zrobię jakąś fotorelację.

...jak mawiał Sofronow.

1,551

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Igor !
Co to za skrót WPN? Wieź napisz normalnie bo będziemy się drapać po głowie...

1,552

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Krzysiek napisał/a:

Cześć Igor !
Co to za skrót WPN? Wieź napisz normalnie bo będziemy się drapać po głowie...

Poprawione, faktycznie, tak będzie leipiej.

...jak mawiał Sofronow.

1,553

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam,to ty byłeś u mnie z Bartkem?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,554

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tak.

...jak mawiał Sofronow.

1,555

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowego wink

1,556

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam

1,557

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam jestem tu od niedawna przepraszam  ze nie przedstawiłem sie wczesniej . od  11 lat w wolnym czasie bawie się w rolnika .z.wykształcenia jak i z zamiłowania jestem mechanikiem samochodowym., specjalizuje sie w marce renault -od lat dwónastu .w gospodarke wszedłem  z posagowa szkapą krowa lochą i dwoma burkami  w budzie . narazie z marki fortschritt mam prase kostkujacą k-454 a  w dalszych planach zt323a . reszta maszyn  to krajowa produkcja  ogulnie muzeum na kółkach ale nie narzekam .jak sie ogarne może jakieś foty wkleje wpierw jednak musi mi ktos pokazać jak

1,558

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hej Rafał jestem fajne to forum jest fortschritt zt323 tez jest fajny chyba se kupie .

1,559

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam i dziękuję za Forum.

1,560

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Rafał.