381

Odp: Pada śnieg???

"Na gromniczną z dachu ciecze to zima długo sie powlecze" ja wierze bardziej polskim przysłowiom niz amerykańskiemu świstakowi

Rolnik z powołania:-)

382

Odp: Pada śnieg???

rano zima ... po południu  Wiosna ...  teraz -4

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

383

Odp: Pada śnieg???

Pajej napisał/a:

"Na gromniczną z dachu ciecze to zima długo sie powlecze" ja wierze bardziej polskim przysłowiom niz amerykańskiemu świstakowi

I tak trzymać.

384

Odp: Pada śnieg???

Koledzy z Południa - jak tam sytuacja? Informacje na temat pogody u Was nie brzmią zbyt optymistycznie.

...jak mawiał Sofronow.

385

Odp: Pada śnieg???

Nie wież telewizji. Przynajmniej u mnie jest ok jakis 1cm śniegu, ale temperatura na + wiec...

Rolnik z powołania:-)

386

Odp: Pada śnieg???

śnieg wali....

387

Odp: Pada śnieg???

U mnie jest z 20 centów śniegu i dalej sypie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

388

Odp: Pada śnieg???

o 10.00 odśnieżyłem schody do domu, teraz znów zgarniałem śniegu było z 15cm. Na podwórku leży już koło 25cm.

389

Odp: Pada śnieg???

Śniegu brak ..   widzę że coś wschód zima  kocha ...  oby nam się na wiosne nie   wróciła ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

390

Odp: Pada śnieg???

Cały dzień ładna pogoda i żadnych opadów śniegu.

391

Odp: Pada śnieg???

koseś u mnie już ze 3-4cm śniegu tongue

392

Odp: Pada śnieg???

Od Sierpca po Toruń śniegu brak.

393

Odp: Pada śnieg???

Po Grudziądz nawet.

394

Odp: Pada śnieg???

U nas warunki katastrofalne śniegu w brut i pada .Drogi śliskie izasypane jak będzi padał do rana to makabra.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

395

Odp: Pada śnieg???

Śnieg znikł, ale teraz 15 minut popruszyło

396

Odp: Pada śnieg???

U mnie nieeezła kurzawa .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

397

Odp: Pada śnieg???

śniegu już 20 cm

398

Odp: Pada śnieg???

W nocy spadło 10cm. śniegu .

399

Odp: Pada śnieg???

dzisiaj wiosna śniegu zero w nocy lekki przymrozek

400

Odp: Pada śnieg???

Śniegu brak a słońce świeciło jakby wiosna była, byle w nocy nie było dużego mrozu