1 Ostatnio edytowany przez kuba1055 (2013-02-09 18:47:27)

Temat: Moja 514-ka

A to Forsz który dopiero będzie u mnie pracował i którym nawet niejeżdziłem http://www.fotoload.pl/index.php?id=3cb … 5fa0171165

2 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2013-02-09 18:56:03)

Odp: Moja 514-ka

Działa już wszystko. Ile dałeś za niego jeśli można wiedzieć?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

3 Ostatnio edytowany przez kuba1055 (2013-02-09 20:23:21)

Odp: Moja 514-ka

wreszcie wlazło...., oczywiście że można, 10 tys.

4

Odp: Moja 514-ka

jak 10 to tanio ale coś z silnikiem bo wydech na plecach?  niech kosi jak najlepiej

5

Odp: Moja 514-ka

Za 10 to sam bym go kupił ale niestety u mnie takich okazji nie ma.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

6

Odp: Moja 514-ka

Kupiłem go z zajechanym silnikiem, jedna panewka obrócona reszta wytopiony kompozyt, wał przegrzany, kupiłem silnik za 4,3 tys chodzi ładnie równo, ciśnienie na zimnym prawie 5 atm na dużych obr. za kombajn w sumie wolałem taniej dać i zrobić od podstaw, będę wiedział co mam, paski wymienię wszystkie tak czy tak bo niektóre nieciekawe, a tak to chłodnicę dałem profilaktycznie do czyszczenia , łożyska na wialni do wymiany, no i chyba nawiewy wyczyścić filtry założyć i lakier pójdzie nówka naklejki już są he he, a i jeszcze nowe opony z felgami od Claasa założyłem