701 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-02-11 23:28:11)

Odp: GG FORUMOWE

goldenarts napisał/a:

ile może ważyć polski rozrzutnik dwuosiowy na resorach, z blaszana podłoga i burtami  i jaki oryginalnie powinien mieć rozmiar kół? a może ktoś ma w wersji elektronicznęj instrukcję?

kurde mam takiego, tylko nie pamiętam za dorze co na tej tabliczce pisze. Zdaje mi się że coś koło 1500kg. Koła to 10.0-15, lub 10.0-15.3. Ja mam w przodzie te pierwsze, w tyle te drugie.
bodajrze to jest n-217 więc tu masz instrukcję http://chomikuj.pl/emill1212/Rozrzutnik … 388075.pdf

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

702

Odp: GG FORUMOWE

Thx, plusik poleciał...

703

Odp: GG FORUMOWE

chłopaki jest do kupienia bmw e36 325 td czy ty silniki są naprawdę takie awaryjne jak o nich mówią ?

704

Odp: GG FORUMOWE

panowie ile może kosztować cała skrzynia biegów i cały tylny most i kompletne sprzęgło od 303?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

705

Odp: GG FORUMOWE

Od 2zł za kg wzwyż. Skrzynia gdzieś pisałem ile dokładnie waży, skrzynia i sprzęgło to jakieś 600kg

706

Odp: GG FORUMOWE

Leszek to twoje kabany biegały po lesie?   sory

707 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2013-02-21 00:04:05)

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

panowie ile może kosztować cała skrzynia biegów i cały tylny most i kompletne sprzęgło od 303?

U nas na złomie jest taki zestaw ale obecnie sprzedaż wstrzymana.Gościu przyjechał nim i sprzedał,jak już każdy kupił co potrzebował [ja kupiłem przednie koła 70% za 200 szt:i:pa::pa:] przyjechał prawdziwy właściciel z policją =ale się działo!!!!!:uuuu::uuuu::uuuu:    dodam że to jest 305 ,skrzynia i most przód i tył jak w 323.

708

Odp: GG FORUMOWE

pytałem tak o tą skrzynie bo być może zdecyduje się sprzedać swojego na części. Skrzynia u mnie chodzi ok,biegi lekko wchodzą,nie wyskakują, cała skrzynia cicho chodzi... A gdzie tam latały jakieś kabany? Ostatnio dość dawno nie odstawiałem ich do henia

E 516 na części
Telefon 695 076 269

709

Odp: GG FORUMOWE

Nie szkoda Ci go uśmiercać .. ?

710

Odp: GG FORUMOWE

troche silnik mnie wkurzył, miał remont silnika i gówno co po nim robił i panewki na korbowodach się skończyły... Ciśnienie wszystko było a podczas remontu miał robiony szlif. Panewko DDR... Kuzyn ma 323 z leylandem i chce go pogonić tylko nie wiem czy jeszcze go ma. Ale w ładnym stanie był i tak bym sobie troszke komfort poprawił i ruska odciążył nieco

E 516 na części
Telefon 695 076 269

711

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

troche silnik mnie wkurzył, miał remont silnika i gówno co po nim robił i panewki na korbowodach się skończyły... Ciśnienie wszystko było a podczas remontu miał robiony szlif. Panewko DDR... Kuzyn ma 323 z leylandem i chce go pogonić tylko nie wiem czy jeszcze go ma. Ale w ładnym stanie był i tak bym sobie troszke komfort poprawił i ruska odciążył nieco

Przesiadka z 303 do 323 to jak z c-360 z kabiną blaszanką do zetora 5211, i do Doroty możesz nim bez obciachu podjechać big_smile

712

Odp: GG FORUMOWE

ja miałem 360 i się przesiadłem na 5211 to wiem jaka to jest różnica , a z 303 na 323 to chyba nie wielka , trochę głośniej i więcej kurzu chyba że się mylę ?

713

Odp: GG FORUMOWE

jano próbuję  wywołać cię do tablicy w wątku leyland, bo nieśmiało chcę się przyznać że też założyłem ten silnik.

714

Odp: GG FORUMOWE

kabany biegaly po lesie bo henia samochod sie wypierniczyl i sie rozbiegly

Fortschritt zt 423 a razy 2

715

Odp: GG FORUMOWE

jezeli 115km Krzysiek to bierz ta becie. Nie jest tak zle jeszcze.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

716

Odp: GG FORUMOWE

a nic nie wiedziałem że samochód się wysypał ze świniami. A gdzie to było? Rok temu znajomy jechał u henia ze świniami i się obalił i wnet by przygniótł babcie z wnukiem na poboczu...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

717

Odp: GG FORUMOWE

Potrzebuję kilku grzebieni na wytrząsacze do bizona, ale mogą być z innego kombajnu jakby komuś zbywały. Chodzi o te grzebienie które przykręca się na wytrząsaczach.

718

Odp: GG FORUMOWE

W Pankowie mają fortschritta po 10albo 15 zł w ubiegłym roku kupowałem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

719

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/zawor-pneumatyczny-pr … 34044.html
taki zawór w położeniu 1- ciśnienie na siłownik. w położeniu 2-trzyma. w położeniu 3-spuszcza powietrze z siłownika. Dobrze myślę  ?

720

Odp: GG FORUMOWE

hmmm on by bardziej wygląda na takiego co jest od hydrauliki do przełączania na pierwszą albo na drugą przyczepę ale pisze jak byk że to pneumatyczny...

E 516 na części
Telefon 695 076 269