Temat: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Na allegro napotkałem na agregat talerzowy http://allegro.pl/1-brona-talerzowa-agr … 54274.html
Czy może ma ktoś ten sprzęt, lub wie coś o nim?

2

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Batyra wszystkie maszyny robi z rur. Jak kupowałem swój agregat to brałem pod uwagę jego maszyny ale w końcu nie urzekła mnie konstrukcja rurowa.

gg 5118068

3

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

ciekawa sprawa z tymi rurami, przekonujące.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Miałem  wałki do kultywatora od tego pana. Służyły mi 7 lat. Do nowego właściciela pojadą jak nowe. A na temat tego Geparda to są różne opinie - poczytaj na AF.

5

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Byłem na stoisku z tymi agregatami na Agro Show Bednary i ciągle się waham czy go kupić czy nie. 3metrowy kosztuje 9000 z kawałkiem netto. Jedynym minusem jest wygląd lekko archaiczny.

6

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Kolega kupił w tym roku u niego agregat podorywkowy za wyjątkiem terminowośći nie miał zastrzeżeń

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Widzę, że ścięta z Burego trochę... te rury mi się nie podobają...

8

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Może być  , chyba się nie rozleci ale wał  to  bym  wziął    rurowy  zamknięty  z  zębami  nazywa się chyba  wał pakera  a jego chyba nie  ma w ofercie  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

9

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

"Firma Henryk" Jest niedaleko ode mnie kilka lat mój 303 ciągał ich 3 metrowy agregat podorywkowy pożyczany od znajomego no i zachowywał się przyzwoicie. Do dzisiaj firma bardzo się rozwinęła i ich oferta jest znacznie większa a ceny nadal konkurencyjne

10

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Koledzy jaki nowy polski agregat uprawowo-siewny talerzowy wybrać ?? od cholery jest ich na allegro i nie wiem który będzie najlepszy... cena tak do 14.000 szerokości 2.7m

11

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

na staltecha złego słowa nie powiem smile

12

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

grano-system, bury kbt te są najlepsze moim zdaniem

13

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=235&p=17 ja za swojego zapłaciłem 13tyś  a szerokość 3 m
po pierwszym sezonie jestem z niego bardzo zadowolony smile

GG 16238418

14

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

tak patrząc po allegro chyba kupił bym agro-masz ale może zdanie zmienię... smile

15

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Bury może i dobre te nowe ale moja z 2007 ma trochę niedoskonałości, rozmawiałem z tym kolesiem na Bednarach o tym i widziałem, że pozmieniali potem. Mi w niej też rama pękła, trochę forszem dociążałem ją w tym nieszczęsnym suchym roku i może dlatego pękła

16

Odp: Agregat talerzowy GEPARD, firmy Henryk Batyra

Mój kuzyn ma staltech już chyba z 5-lat i bardzo dobrze mu się sprawuje 3 metrowy pracuje u niego na ok stu hektarach