461

Odp: To na początek ja

Nie, dokładnie tak jak napisałem, patrz wątek.

462

Odp: To na początek ja

haha ha dobra zonk z mojej strony

463

Odp: To na początek ja

http://images66.fotosik.pl/980/19e8df27b2fec18emed.jpg
przyczepy nie były nasypane do pełna a było na nich 19,5t pszenżyta. zaskoczyło mnie jak lekko one idą. na zdjeciu juz puste

Rolnik z powołania:-)

464

Odp: To na początek ja

A górki były?
Zestaw konkret....

465

Odp: To na początek ja

oczywiście ze były. popatrzyłem oceniłem i na dolinie zmieniałem bieg. zawsze na za niskim wjeżdzałem bo forszaj nie czół górek

Rolnik z powołania:-)

466

Odp: To na początek ja

Eeee no obciach! Redukować przed podjazdem! wink Ja jak ciągałem 30t to przed podjazdem wciskałem gaz do dechy i pochylałem się nad kierownicą by były mniejsze opory powietrza....  wink

467

Odp: To na początek ja

jestes doswiadczonym kierowca mi biegi nie chca wchodzic jak robi sie gorąco, a boje sie zeby nie cofło mnie do tyłu bo wtedy to....

Rolnik z powołania:-)

468

Odp: To na początek ja

Doświadczony...... wink Lubie dreszczyk emocji.... uda się nie uda.... w najgorszym wypadku 1 zawsze wejdzie....

469

Odp: To na początek ja

Papej na hl od kumpla miałem nasypane 15 ton kukurydzy, dokładnie taka zabudowa tylko górna nadstawka nie 50 a 60 cm
http://olx.pl/oferta/nowa-zabudowa-nadb … 1ba9ee2249

E 516 na części
Telefon 695 076 269

470

Odp: To na początek ja

Było to lata świetlne temu, c-360 dwie przyczepy kukurydzy i próbuję wjechać czwórką na górę za Sochocinem w kierunku na Płońsk, w połowie góry zdycha no to myk na trójkę, przodek poszedł 0,5 m w górę, podjechałem ale spociłem się w mgnieniu oka.

471

Odp: To na początek ja

Skoro na trójce poszła dęba to widać że miała jada big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

472

Odp: To na początek ja

Witam
mamy mozliwosc dostac na testy agregat vaderstad carier 3m,masa około 1900 kg,czy nasz 303 da rade?silnik po remoncie,ale czy podnosnik da rade?

473

Odp: To na początek ja

pociągnąć to spokojnie pociągnie,bo ja targam rapida 300 s i dobrze sobie radzi,czy podniesie to zależy od zużycia pompy,a ile wchodzi w skrzynie ładunkową?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

474

Odp: To na początek ja

nie,to taka talerzówka kompaktowa ze zgrzeblem,talerxzami i wałem gumowym

475

Odp: To na początek ja

no i twój rapid jest ciagany chyba

476

Odp: To na początek ja

tak półzawieszany,jeśli twój waży 1900kg to raczej da rade.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

477

Odp: To na początek ja

1900 zawieszanych kilogramów żaden forsz nie podoła. Może kilka razy oderwie go od ziemi, ale w konsekwencji skończy się to wielokrotnie urwanym wieszakiem z opcją pozostałej części wieszaka wbitej w oponę (kumpel przerabiał to 2 razy w ZT 323). Carier fajnym agregatem jest i na ciężkich gliniastych ziemiach też daje radę, ale do ZT szukaj czegoś do max 1500kg lub na kołach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

478 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-06-23 08:06:55)

Odp: To na początek ja

Według mnie powinien podnieść 2 t ale wszytko zależy od tego jakie te 2 t są długie....
Marek trochę przesadzasz. MF 255 podnosi ponad tonę.
Ale bierz ciąganego! Szkoda ciągnika. 2t na drodze już czuć, nie pogonisz. W razie wpadki na polu też lepiej mieć ciągany. Wadą jest tylko manewrowanie .... ale takim zestawem to z chęcią bym sobie pokręcił wink niech sąsiedzi patrzą wink

479

Odp: To na początek ja

To Marek masz coś nie tak z forszem. Sam osobiście Targam 3m agromasza z poznaniakiem na hydropaku i łączna waga po zasypaniu to ponad 2,2tony. Nic się nie dzieje ani z pompa ani z rozdzielaczem i z wieszakami też nic.
Parę razy byłem usługowo mieszać beton betoniarka zawieszana na forsza. 1,2m3 i 800kg betoniarki, itez coraz to zniósł. Jedynie zawór bezpieczeństwa przypuszczał bo było już za wiele na ramionach.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

480 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2015-06-23 10:52:15)

Odp: To na początek ja

bamreras gdzie ty jeżdziłeś tym forszem?bo widziałem chyba 8 lat temu zt323, przy budowie polo marketu w u nas w polanowie i właśnie miał na sobie jakieś mieszadło,ale to chyba nie byłeś ty? wink, pewnie forszaja jeszcze wtedy nie miałeś.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0